taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3572
6.1325
1225.34
93376.33
210.7

Türk Hava Yolları'nın yolcu sayısı arttı

Genel müdürlük binasındaki toplantıda konuşan İlker Aycı; THY'nin çift hanelerde büyüdüğünü ve yolcu sayısının 1,5 milyon arttığını söyledi.

AA | 09.08.2017 - 13:56..

THY'nin yolcu sadakat programı Miles&Smiles kapsamında bazı markalar ile güç birliğine gittiği kampanyasının tanıtım toplantısı, Yeşilköy'deki genel müdürlük binasında yapıldı.

Bu yılın sonuna kadar yürürlükte kalacağı bildirilen kampanyanın tanıtım toplantısında konuşan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, kendi sektöründe lider markalarıyla Garanti Bankası öncülüğünde yaptıkları iş birliğini ileri noktaya taşıdıklarını, çok daha güçlü bir birlikteliğe adım attıklarını söyledi.

YOLCULAR DAHA MUTLU OLACAK

Mil ve sadakat programını bu sinerjiyle yolcu memnuniyeti, konfor ve hizmet çeşitliliği açısından yeni bir yere taşıdıklarını ifade eden Aycı, "Çok değerli markalar ve iş birlikleriyle inanıyorum ki yolcularımızı daha mutlu edeceğiz." diye konuştu.

Türk Hava Yolları'nın yolcu sayısı arttı

"İSTİKBAL GÖKLERDEDİR"

Aycı, ayrıcalıklar dünyası olan, dünyadan ödüllerle dönen, alanında lider bir şirket olmanın gururunu yaşatan THY'nin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "İstikbal göklerdedir" sözünün tezahür ettiği en önemli kurum olduğunu vurguladı.

DÜNYANIN EN GENÇ FİLOLARINDAN BİRİ THY'DE

Dünyada en çok noktaya uçan havayolu şirketi unvanını taşımanın, "muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma" yarışındaki vazifelerinden birini yerine getirmenin gururuyla birlikte olduğunun altını çizen Aycı, dünyanın en genç filolarından birine sahip olduklarını ve sürekli büyüdüklerini bildirdi.

Türk Hava Yolları'nın yolcu sayısı arttı

YOLCU SAYISI 1,5 MİLYON ARTTI

Havacılık sektörünün son dönemde sürekli yüzde 5 büyüdüğünü ifade eden Aycı, "THY, çift hanelerle büyüdü, yüzde 15-16'lar mertebesinde büyüdü. Geçen yıla gelene kadar büyüme hikayesi böyle sürdü. Yaşadığımız zorluklara rağmen yine yolcu sayımızı yaklaşık 1,5 milyon artırmayı başardık.

"KAYIPLARI SİLDİK, SÜPÜRDÜK"

Son çeyrekteki geri dönüşümüzle bir yıl içinde oluşan kayıpları sildik, süpürdük." değerlendirmesini yaptı.

Aycı, aidiyet bilinciyle çalışan THY ailesini tebrik ederek, şirketin geri dönüşünün, Türk sivil havacılığının yeniden yükselişinin başladığını vurgulayarak, bunun sürdürülebilir olmasının önemine değindi.

Gelecekte zor günlerin de yaşanabileceğine dikkati çeken Aycı, "THY reklamında da söylediğimiz gibi 'Bir ülkenin, bir şirketin yolculuğu zorludur. Bu yolculukta fırtınalar vardır. Bu yolculukta bulutlar vardır. Yağmurlar vardır, şimşekler vardır, yıldırımlar vardır ama gün olur, zaman gelir el birliğiyle, kol kola, yürek yüreğe, omuz omuza kalplere dokunarak, o yıldan çıktığımız gibi birlikte oluruz, birlikte aşarız, birlikte planlarız, birlikte gerçekleştiririz." dedi.

Aycı, bu yolda paydaşlarla yürümeye ve güçlü markalarla yan yana olmaya ihtiyaç duyduklarını ifade ederek, iş birliklerin devam edeceğini kaydetti.

THY'nin ayrıcalıklı dünyasında yaptığı iş birliğini en güzel şekilde anlatan reklam filmine imza attıklarını kaydeden Aycı, filmin ilk kez bu toplantıda gösterileceğini sözlerine ekledi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir