taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7664
Euro
7.3737
Altın
1654.47
Borsa
92381.82
Gram Altın
359.842
Bitcoin
49693.56

Türkiye'deki en pahalı akıllı telefonlar

Türkiye'de akıllı telefon pazarında birçok telefon satılıyor. Hangi telefon ne kadar sizler için derledik..

Özel Haber |
Whatsapp ile paylaş
Türkiye'deki en pahalı akıllı telefonlar

TELEFON

Son zamanlarda akıllı telefonlar insanların vazgeçilmezleri haline geldi. Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün yeni özelliklerle satışa sunulan akıllı telefonların fiyatları da oldukça yüksek..

Akıllı telefon piyasasında en pahalı telefonlar listesinin başında Amerika merkezli Apple'ın ürünü iPhone yer alırken iPhone'u; Samsung ve Sony'nin ürünleri takip etti.

LİSTENİN BAŞINDA İPHONE VAR

Türkiye akıllı telefon pazarında, en pahalı telefon listesinin başında 3 bin 199 liralık fiyatıyla 128 GB'lık iPhone 6 yer alıyor. Listenin ikinci sırasında ise yine Apple'ın ürünü olan 64 GB'lık iPhone 6 yer alıyor.

SAMSUNG ÜÇÜNCÜ SIRADA

Apple ile her alanda rekabet içerisinde olan Samsung'un iddialı telefonu, kıvrımlı ekrana sahip Samsung Galaxy Edge ise 2 bin 799 listede üçüncü sırada yer aldı.

DÜNYANIN EN PAHALI İPHONE'U TÜRKİYE'DE

Son zamanlarda dolar fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar da eklenince akıllı telefon fiyatları iyice yükseldi. Dünyanın en pahalı iPhone'unun satıldığı Türkiye'de dolar dalgalanmalarından sonra Apple da fiyatlarına ortalama 200 ile 350 lira arasında zam yapmıştı.

Türkiye'de akıllı telefon fiyatları - GALERİ

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir