taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Türkiye'nin en renkli adayı Ordu'da

Ordu’da gerçekleştirdiği eylemler ve kampanyalarla dikkat çeken kentin renkli simalarından Nurettin İslam, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 3 tekerlekli bisikleti ile seçim çalışmalarına başladı.


Whatsapp ile paylaş

Türkiye'nin en renkli adayı Ordu'da

Türkiye'nin en renkli adayı Ordu'da

Ordu sokaklarında bisikleti ile gezerek seçmenlerden oy isteyen 71 yaşındaki Nurettin İslam, bisikletindeki yazılar ve söylediği şarkılar ile de dikkat çekiyor. İslam, 2004 ve 2007 yıllarında aday olduğunu fakat ‘akli dengesi’ yerinde olmadığı gerekçesi ise adaylığının kabul edilmediğini belirterek, “2004’te 2007’de aday oldum, adaylığımı reddettiler. O zaman küskünler çoktu. Ama parayı verirken akıllıydık, aday olunca akıl yok diye adaylığımı reddettiler” dedi.

''SEÇİM DÖNEMLERİNDE NİFAK SOKUYORLAR''

“Türkiye’de seçim dönemlerinde nifak sokuyorlar, bu nedenle aday oldum” diyen İslam, birbirinden ilginç sözleri olan şarkılarını da vatandaşlara megafon ile seslendiriyor. Şarkı sözleri şöyle:

ŞARKI SÖZLERİ

“Çıkarttılar beni yola, seçmenlerim kaçıyor sağa sola. Eyvah eyvah. Kendim ettim kendim buldum. Babam babam benim babam, oylarını kime atam. Söz veren çok, oy veren yok. Sarılmıyor benim yaram.”

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir