taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6738
Euro
7.305
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
360.675
Bitcoin
47036.79

Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE

Ukrayna’nın başkenti Kiev'deki hükümet karşıtı gösterilerde görev alan yaklaşık 100 polis, memleketleri Lviv'de katıldıkları bir mitingde diz çökerek halktan özür diledi.


Whatsapp ile paylaş
Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE

Görev için gittikleri Kiev'deki gösterilerde protestoculara karşı hiçbir şekilde şiddet uygulamadıklarını belirten polisler, Lviv halkından alışılmışın dışında bir yolla af diledi.

Ukrayna polisi halkın önünde diz çökerek özür diledi İZLE

Ukrayna polisi diz çöküp halktan özür diledi

DİZ ÇÖKEREK AF DİLEDİLER

Mitingde kurulan platforma çıkan emniyet mensupları, meslektaşlarının neden olduğu ölümlerden dolayı çok üzgün olduklarını belirtirken; arkadaşlarının önünde ayağa kalkan bir polis memuru, "Sizden bizi affetmenizi istiyoruz... Olaylarda hayatını kaybedenlerin anısına diz çöküyoruz" dedi.

GEZİCİ HÜRRİYET'İN HAYAL ETTİĞİ TÜRKİYE

Hürriyet Gezi olaylarına gönderme yapmak için dün gün boyu bu haberi manşetinde tuttu. Ancak Hürriyet'in kaçırdığı bir ayrıntı vardı. Ukrayna polisi devlet düşmeden önce, cumhurbaşkanı ülkeden kaçmadan önce böyle bir hareket içerisine girmedi. Ne zaman ki kesin kaybettiklerini anladılar, mecburen diz çöktüler. Hürriyet'in kahraman gibi gösterdiği bu polislerin aslında iki yüzlü davrandıklarını Hürriyet görmezden geldi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir