taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7658
Euro
7.3736
Altın
1645.75
Borsa
92381.82
Gram Altın
359.604
Bitcoin
49647.46

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yaşanan şiddetli çatışmalar sırasında protestocu Lidia Pankiv, cesaretinden etkilendiğini açıklayan Andrei adlı polis memuru ile aşk yaşamaya başladıklarını açıkladı.


Whatsapp ile paylaş

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

Kiev'deki protestolar sırasında bir grup kadınla birlikte, şiddeti önlemek için polisin önünde canlı kalkan oluşturduklarını anlatan 24 yaşındaki Parkiv, "Polisin tam önünde duruyorduk ve bir arakadaşım beni telefonla arayarak, tutuklanan bir arkadaşımızın bulunması için benden yardım istedi. Ona beni aramasını söyledim ve iki kere araması gereken numarayı bağırdım" diye belirtti.

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

Dail Mail'in haberine göre Parkiv beklediği arama yerine, karşısında durduğu polis memurundan bir mesaj aldığını ve tam ismi açıklanmayan Andrei adlı polisin, kendisi ile evlenmek istediğini yazdığını söyledi. Parkiv, aldığı mesajda "Bütün o kargaşaya rağmen, telefon numaranı arkadaşına söylediğin zaman öğrenmeyi başardım. Adını bile bilmiyorum. Gecenin ortasında, elimde kalkanla önünde duruyordum. Bizim ilerlememizi durdurduğun an, seninle evlenmek istediğimi anladım. Andrei" diye yazdığını açıkladı.

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

BARİKATIN ÖNÜNDE BULUŞTULAR

Polis memuru ile ilk buluşmasını Maidan Meydanı'nındaki barikatların önünde gerçekleştirdiğini söyleyen Parkiv, "Mesaja çok şaşırmıştım ve neden buluşmayı kabul ettiğimi bilmiyordum. Belki de bulunduğu tarafın yanlış olduğuna onu ikna edebileceğimi düşünüyordum. Kesinlikle aşık olacağımı düşünmüyordum ancak onu gördüğümde ve onunla konuşmaya başladığımda, olan tam da o oldu" diye konuştu. Aşklarını yaşamaya başlamalarının ardından yerel medyanın ilişkileri ile ilgilendiğini ve Inter kanalındaki programa çağrıldığını açıklayan Parkiv, programda ilişki hakkında konuşmak yerine ülkedeki yozlaşma üzerine konuştuğunu ve kanalın protestocular ile ilgili yaptığı yayınları eleştirdiğini söyledi. Polis memuru Andrei'nin, işinden kovulmaması için tam ismi kamuya açıklanmıyor.

Ukrayna'daki gösterilerden aşk çıktı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir