taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5754
Euro
7.2565
Altın
1618.22
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.684
Bitcoin
42256.37
fuzulev

Uludere'de linçten kurtulan kaymakam AK Parti'den aday

Şırnak Uludere'de 2011 yılında linç edilmek istenen Kaymakam Naif Yavuz, AK Parti'den milletvekili olmak için görevinden istifa etti.

DHA |
Whatsapp ile paylaş

Uludere'de linçten kurtulan kaymakam AK Parti'den aday

uludere

Uludere’den Balıkesir’in Gömeç İlçesi’ne atanan Naif Yavuz, memleketi Muş’tan Ak Parti’den milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden ayrıldı.

"ADAY ADAYIYIM"

Kaymakam Yavuz, sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, "Saygıdeğer hemşerilerim, 10 yıldır mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum mülki idare amirliği mesleğimden ayrılıyorum. Demokratik bir anayasaya sahip yeni Türkiye’de birlik ve beraberliğimizi bir an önce sağlamamız, tarihi bir sorumluluk olarak karşımızda durmaktadır. Bu tarihi sorumluluğu yerine getirme umudu, azmi ve kararlılığıyla, barışın, sevginin ve hoşgörünün şehri olan güzel Muş’umuza hizmetkar olmak için 25. dönem milletvekili aday adayıyım. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

HİZMETİMİ PARLAMENTODA SÜRDÜRMEK İSTİYORUM

Naif Yavuz, hemşerilerinin talebi üzerine böyle bir karar aldığını belirterek, "Eğer aday gösterilip seçilirsem, vatandaşlarımıza hizmetimizi bu kez parlamentoda sürdürmek istiyorum" dedi.

Uludere'de linçten kurtulan kaymakam AK Parti'den aday

ULUDERE'DE LİNÇ EDİLMEK İSTENMİŞTİ

Naif Yavuz, Şırnak’ın Uludere İlçesi’nde Kaymakam olarak görev yaparken, 28 Aralık 2011’de hava operasyonunda yaşamını yitiren 34 kişinin taziyesine gittiği Gülyazı Köyü’nde kalabalığın saldırısına uğramış ve linç edilmek istenmişti. Naif Yavuz, 2012 yılında Türk İdareciler Derneği’nin verdiği ’Yılın İdarecisi’ ödülünü dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’dan almıştı.

Uludere Kaymakamı'na saldırı haberiUludere'de linçten kurtulan kaymakam AK Parti'den aday

Erdoğan Uludere Kaymakamı'na ödül verdi haberiUludere'de linçten kurtulan kaymakam AK Parti'den aday

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir