taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.5821
6.1925
1509.4
95734.17
270.936

Umut tacirinden kameralara pişkin sözleri

Göçmen kaçakçılığı yaparak mültecilerin paralarını alan, canlarını hiçe sayarak umut satan insan kaçakçıları, polis operasyonu ile Muğla'da yakalandı.

İHA | 17.07.2019 - 20:36..
Whatsapp ile paylaş

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Kos Adası'na 39 mülteci kaçırırken yakalanan 3 insan taciri tutuklandı. Cezaevine götürülen zanlının gazetecilere, “Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.” demesi ‘pes’ dedirtti.

Umut taciri: Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum VİDEO

UMUT TACİRLERİ YAKALANDI

39 mülteciyi yasa dışı yollardan Yunanistan’ın Kos Adası'na kaçırmaya çalışırken yakalanan H.P., M.K., ve M.B.B.'nin, Bodrum Kom Grup Amirliği ekiplerince yapılan araştırma sonucunda olayın organizatörü olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan 3 şüpheli, sorgularının ardından adliyeye sevk edilerek hakim karşısına çıkarıldı.

Mahkemeye çıkarılan 3 şahıs, “göçmen kaçakçılığı suçundan” tutuklandı.

Umut tacirinden kameralara pişkin sözleri

PİŞKİN İFADELER

İnsanları göz göre göre ölüme yollayan 3 şahsın, tutuklandıktan sonra adliyeden çıkışında söyledikleri sözler pes dedirtti. 1 şüpheli adliye çıkışında yüzünü gizlerken, 1 şüpheli ise kameralara şov yaparak “Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı. 3 şahsın rahat tavırlar sergileyerek gülmesi ise bu kadarına da pes artık dedirtti.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir