taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.77
Euro
7.3241
Altın
1661.09
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.471
Bitcoin
49281.24

Ünlü keman virtüözü Farid Farjad İstanbul'a geliyor

Dünyada 'Kemanı Ağlatan Adam' olarak tanınan ünlü keman virtüözü Farid Farjad, İstanbul'a geliyor.


Whatsapp ile paylaş

Ünlü keman virtüözü Farid Farjad İstanbul'a geliyor

Ünlü keman virtüözü Farid Farjad İstanbul'a geliyor

Dünya müziğinin sıra dışı isimlerini müzikseverlerle buluşturan Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri, 5. yılı kapsamında 28 Şubat'ta hayranlarıyla buluşacak olan Farjad, İstanbul'un ruhuna dokunacak.

İSTANBUL İÇİN İLK KONSERİ GİBİ HEYECANLI

28 Şubat akşamı saat 20:30'da İstanbul Kongre Merkezi'nde müzikseverlerle buluşacak olan Farid Farjad, İstanbul'da vereceği konser için ilk konseriymiş gibi heyecanlı olduğunu ifade ediyor. Hayattaki duruşunda sevgi ve saygıya çok önem verdiğini dile getiren Farjad, bunları da Türkiye'de bulduğunu belirterek, "Sadece kemanıma değil, bana da değer veren ve beni ben olduğum için seven insanları burada tanıdım" dedi.

'TÜRKİYE'DE GÖMÜLMEK İSTİYORUM'

Türkiye'yi ve Türk insanını çok sevdiğini anlatan Farjad; "Eğer bir gün bu dünyadan gidersem, burada gömülmek istiyorum. Kendimi bu topraklara, coğrafyaya daha yakın hissediyorum" diyor. Ayrılık, Ağlayan Keman, Sarı Gelin, Şimdi Sana Dönmek Var Sevgili gibi eserleri ile Türk dinleyicilerine konserlerinde unutulmaz anlar yaşatan Farjad her fırsatta İstanbul ve Türkiye'yi ne kadar çok sevdiğini anlatıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir