taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4575
6.1858
1211.25
93287.16
212.787

Uşak'ta yeni binalar için gün sayılıyor

Uşak Belediyesi'nin Kayaağıl Jeotermal Tesisleri'nde yapımını sürdürdüğü yeni market, restoran ve yeni apartlarda sona gelindiği belirtildi.

17.06.2015 - 09:53..

e

Jeotermal konusunda hassas olduklarını belirten Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, yeni binalar ile hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını iletti. Sabah'ın haberine göre, yakın bir zamanda çalışmaları bitecek tesisler ile termalin hedefler doğrultusunda daha iyi bir konuma gelmesi düşünülüyor.

24 ADET APARTLA KAPASİTE ARTIRILACAK

Diğer taraftan apartlar ve restoran ve market bu yıl sonunda tamamlanacak. Öncelikleri arasında apartların oda sayısını artırmak ve konaklayan misafirlerin yemeklerini yiyecekleri, alışveriş yapacakları sosyal donatıları oluşturmak gerektiğine dikkat çeken Başkan Cahan, "Apartlarımız bittiğinde tesisimiz ek 24 adet apartıyla kapasitesini artırmış olacak. Bu sayede daha çok konuğumuz tesislerimizden faydalanma imkanı bulacak. Bütün çalışmalar çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu yıl içinde jeotermalde apartları ve restoranı halkımıza hediye edeceğiz" diye konuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)