taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4675
Euro
7.1893
Altın
1626.01
Borsa
88125.04
Gram Altın
339.009
Bitcoin
38444.8

Üsküdar'da meşale ve horonlu açılış

Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı irtibat büroları açılışları devam ediyor.

26.02.2014 - 16:42..
Whatsapp ile paylaş

Üsküdar'da meşale ve horonlu açılış

İlçe Başkanı Sinan Aktaş ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen’in de katılımıyla Küplüce İrtibat Bürosunun açılışı gerçekleştirildi. Açılış yerinde Türkmen, Aktaş ve diğer partilileri coşkulu bir kalabalık karşıladı. Halkın neşesine tebessüm ve selamlarla karşılık veren Türkmen ve Aktaş, gençlerin yaktığı meşaleler eşliğinde kurdele kesim törenini başlattı.

 Açılış konuşmasını hayır duaları ile başlatan Türkmen; “Soğuk havaya rağmen teşkilatımız ve komşularımız bizleri yalnız bırakmadı. İnşallah 30 Mart'ta zaferimizi hep beraber kutlayacağız. Biz sevdalısı olduğumuz Üsküdar’ımızda birbirinden güzel projeleri gerçekleştirdik. Yeni dönemde de birbirinden önemli marka projeleri Üsküdar’ımızda gerçekleştireceğiz. Bu milletin bizlere güveninin işareti olan sandığa sahip çıkmamız lazım. Bizim hamdolsun seçim sonuçları ile ilgili hiçbir tereddüdümüz yok. Üsküdar’da rekor oy oranı alarak Başbakanımıza olan samimiyet ve bağlılığımızı bir kez daha göstereceğiz. Biz Üsküdar’a hizmet sevdalısıyız. Bugün sahnelenmek istenen oyunun farklı sahnelerini daha önce hep birlikte yaşadık.  Bu oyunu sahnelemek isteyenlerin arzusu şudur, Orta Asya’da, Ortadoğu’da, Afrika’da, Balkanlar’da her nerede yaşıyorsa yaşasın gözü yaşlı mazlum; aç sefil insanların yardımına koşmayacaksınız. Onları görmezden gelecek, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sesinizi çıkarmayacaksınız. Biz bu tür oyunlara gelmeyerek milletimizin destek ve dualarını alarak bu kirli tezgaha en güzel cevabı vereceğiz. Bu seçim mühimdir. Bu seçimde Başbakanımıza ve AK Parti’ye kumpas kuran uluslar arası şebekelere ve yereldeki işbirlikçilerine cevap verme günüdür. İnşallah 30 Mart’ta sandıkta en iyi cevabı yine milletimiz verecektir. ”  sözleriyle son verdi.

Açılış öncesi ve sonrası horon gösterisi sergileyen folklor ekipleri dakikalarca alkışlandı. Türkmen açılışın bu denli renkli geçmesini sağlayan semt gençlerini tek tek tebrik etti. Açılış sonrası Küplüce Semt Pazarı’nı gezen Türkmen ve partililer esnafın kendilerine gösterdiği yoğun ilgi ve misafirperverlik karşısında duydukları mutluluk ve onuru dile getirdiler.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir