taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5762
Euro
7.2539
Altın
1617.81
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.688
Bitcoin
42223.86
fuzulev

Vali Şahin İstanbullu sürücüleri uyardı

İstanbul Valisi Vasip Şahin İstanbul Valisi Vasip Şahin zincirsiz araçların trafiğe çıkmasına izin verilmeyeceğini açıkladı.


Whatsapp ile paylaş

Vali Şahin İstanbullu sürücüleri uyardı

EVVEL.JPG

İstanbul 'da dün akşam hızını iyice artıran ve tüm kenti beyaza bürüyen kar yağışı devam ediyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle kısa sürede yollarda kar birikintileri oluştu. Ana arterlerde bile kar birikmesi trafiği olumsuz etkiledi.

SÜRÜCÜLER TEPKİLİ

Kentin özellikle Avrupa yakasında, TEM otoyolu ve E-5 gibi ana arterler bile karla kaplanırken bazı sürücüler kar yağışının bir gün önceden başlamış olmasına rağmen belediyenin yeterince tedbir almamasına tepki gösterdi.

ZORUNLU OLMADIKÇA TRAFİĞE ÇIKMAYIN

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Aralıklarla devam eden kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar etkili olması beklenmektedir. Trafikte yaşanan aksaklıkların önüne geçilebilmesi amacıyla başta TIR ve kamyonlar olmak üzere zincirsiz araçların trafiğe çıkmasına izin verilmeyecektir" denildi. Valilik, "Kar yağışının genel hayatı olumsuz etkilememesi amacıyla" vatandaşların, 'zorunlu olmadıkça' özel araçları ile trafiğe çıkmamalarını istedi.

Vali Şahin İstanbullu sürücüleri uyardı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir