taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.1379
6.8516
1276.02
84474.59
251.828

Venezuela'nın turizm güzeli Genesis Carmona vefat etti

Venezuela'da öğrencilerin hükümete karşı düzenlediği gösterilerde şu ana kadar 6 kişi yaşamını yitirirken, ölenler arasında geçen yıl 'Turizm Güzeli' seçilen 22 yaşındaki Genesis Carmona'nın da bulunduğu bildirildi.

20.02.2014 - 10:40..
Whatsapp ile paylaş

Venezuela'nın turizm güzeli Genesis Carmona vefat etti

Venezuela'da hafta sonundan bu yana Devlet Başkanı Nicolas Maduro karşıtı gösteriler devam ediyor. Başkent Caracas'ta yoğunlaşan eylemlerde 6 kişi yaşamını yitirdi.

Venezuela'nın turizm güzeli Genesis Carmona'dan görüntüler

VENEZUELA GÜZELİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Öğrenci eylemlerini hükümetine karşı bir darbe girişi olarak değerlendiren Maduro, muhalefet lideri Leopoldo Lopez'i tutuklattı. Venezuela'da 2013'te Turizm Güzeli seçilen 22 yaşındaki Genesis Carmona da, Lopez'in serbest bırakılması için düzenlenen eyleme katıldı. Protesto sırasında başından vurulan Carmona arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 2013 güzeli Genesis Carmona yaşamını yitirdi. 

Venezuela'nın turizm güzeli Genesis Carmona vefat etti

'ÜNİVERSİTEYİ BİTİRMESİNE SADECE BİR YIL KALDI'

İsmi yazılmaması kaydıyla basına açıklamalarda bulunan Genesis Carmona'nın bir akrabası tepkisini,  "Daha ne kadar bu şekilde yaşayacağız? Bizi öldüren bu baskıya daha ne kadar müsamaha göstereceğiz. Genesis'in üniversiteyi bitirmesine sadece bir yıl kalmıştı." sözleriyle dile getirdi.

Venezuela'nın turizm güzeli Genesis Carmona vefat etti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir