taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5685
Euro
7.2553
Altın
1614.53
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.81
Bitcoin
41910.16
fuzulev

Volkswagen Crafter Turizm modeli yenilendi

Volkswagen Ticari Araç, Yeni Crafter Turizm modelini pazara sundu.


Whatsapp ile paylaş

Volkswagen Crafter Turizm modeli yenilendi

Volkswagen Crafter Turizm modeli yenilendi

Yeni Crafter Turizm, özel dizayn yeni lüks segment koltuklarıyla, üst düzey konfor ve ergonomi sunarken aynı zamanda standartların üstünde bir oturma alanı sağlıyor. Katlanır masa, file, askılık ve yatma özelliğine sahip yeni tasarım turizm tipi koltuklarıyla rahat bir yolculuk sunan Yeni Crafter Turizm, konfora olduğu kadar güvenliğe de önem veriyor; yolcu bölümündeki tüm koltuklarda emniyet kemeri standart olarak bulunuyor.

KOLTUKLAR ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Türkiye'ye özel olarak geliştirilen Yeni Crafter Turizm'in yolcu bölümlerinde kullanılan koltuklar özel olarak tasarlandı, üretildi ve sertifikalandırıldı. Yeni Crafter Turizm'in bagajlı 13+1 ve 16+1 yolcu kapasitesi seçenekleri mevcut.

Yeni Crafter Turizm modelinde standart olarak sunulan koltuk ısıtma sistemi, sürücü koltuğunun hem oturma hem sırt bölgelerinde bulunan ısıtıcılar sayesinde soğuk hava koşullarında sürücüsünü ısıtıyor.

YOLCU BÖLÜMÜNDE YENİ FANLI ISITICI

Yeni Crafter Turizm'de göze çarpan yeniliklerin başında, opsiyonel olarak satın alınabilen, yolcu bölümüne ilave fanlı ısıtıcı geliyor. Motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma gerçekleştiriyor. Yeni fanlı ısıtıcı, araç içi sıcaklığın daha homojen dağılımını sağlarken, aracın içinin kısa sürede ısınmasına olanak sağlıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir