taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8492
6.5182
1484.68
97324
279.333
48147.27

Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun

Adını ilk kez Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle duyuran Alman oyuncu Wilma Elles, Türkiye’de gayrimenkul zengini çıktı.

DHA | 11.02.2019 - 13:38..
Whatsapp ile paylaş

Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon lira değerinde destek olan, Almanya'nın Düsseldorf kentinde dün sona eren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda, ünlü isimler de yer aldı.

"TÜRKİYE EMEKLİLİK İÇİN HARİKA"

Türkiye’de 16 daire ve bir dükkan aldığını açıklayan Elles, “Almanya'da yaşayan bir Türk, hem memlekete yatırım yapması lazım hem de Almanya'da yaşayan bir Alman başka bir ülkede yatırım yapması her zaman çok keyifli. Çünkü Türkiye, güneşli ve muhteşem tatil ülkesi. Kim orada yaşamak istemez ki. Bence harika. Emeklilik için mesela. Her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum; çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle  gayrimenkule yatırıyorum; direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım.” dedi.

Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun

"ÇOK GÜVENİLİR İNŞAAT ŞİRKETLERİ VAR"

Alman oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Benim yatırımlar Türkiye'de en az ikiye katlandı çok şükür. Yani üç sene önce yatırım yapılan bir dairenin fiyatı, şimdi iki katına yükseldi. Yani çok güzel gerçekten. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Benim ana merkezim Türkiye. O şekilde sürekli bakıyorum. Şimdi de bakıyorum nerede, ne var diye. İnşaat kalitesi de çok önemli. Burada en büyük inşaat şirketleri var. Çok güvenilir şirketler var. Evim Türkiye harika bir proje, müthiş bir organizasyon. Zaten katılım da çok yoğundu.”

Wilma Elles Türkiye yatırımlarından memnun

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir