taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5936
Euro
7.2555
Altın
1616.74
Borsa
89975.57
Gram Altın
343.057
Bitcoin
42437.2
fuzulev

Yabancı uyruklu 2 öğrenci Beşiktaş'ta denize düştü

İsviçre’den tatil için İstanbul'a gelen Moğolistan uyruklu genç Beşiktaş'ta denize düştü. Peşinden atlayan kız arkadaşının cesedine ulaşılırken genç adam dalgalarda kayboldu.


Whatsapp ile paylaş

Yabancı uyruklu 2 öğrenci Beşiktaş'ta denize düştü

ihracat.jpg

İsviçre’de öğrenci olan Moğolistan uyruklu Sarengerel Dorlıgjav ile Sereter Bat Erdene 7 Şubat’ta İstanbul’a gelerek Beşiktaş’ta bir otele yerleşti. 2 arkadaş dün aşırı derecede alkol aldı. Sereter Bat Erdene, otelin deniz kıyısında bulunan istinat duvarında yürümeye başladı. Bu sırada dengesini kaybederek suya düştü. Olayı gören kız arkadaşı da hemen Erdene’nin peşinden denize atladı.

Durumu fark eden otel görevlileri de olay yerine koştu. Ancak 2 öğrenci de dalgaların arasında kayboldu. Durum polise bildirildi. Yapılan aramalarda Sarengerel Dorlıgjav’in cesedine ulaşıldı. Erkek arkadaşı Erdene’nin aranmasına ise devam edildiği öğrenildi.

Yabancı uyruklu 2 öğrenci Beşiktaş'ta denize düştü

GÜVENLİK KAMERALARINDAN ÇÖZÜLDÜ

Moğolistan’da tanınmış ailelerin çocukları olduğu öğrenilen gençlerle ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından da çalışma yapıldı. Ancak durumun kaza olduğu güvenlik kamera görüntüleri ve görgü tanıklarının ifadesiyle netlik kazandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir