taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5724
Euro
7.2521
Altın
1617.49
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.896
Bitcoin
42350.02
fuzulev

Yalçın Akdoğan yayın kestirme iddialarına cevap verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, Meclis TV'nin yayınına müdahale ettiği iddialarına ilişkin, ''Meclis TV'yi aramam, müdahale etmem, kapattırmam veya bu sebeple yayının kesilmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmamıştır'' dedi.


Whatsapp ile paylaş

Yalçın Akdoğan yayın kestirme iddialarına cevap verdi

Yalçın Akdoğan yayın kestirme iddialarına cevap verdi

Yalçın Akdoğan, yaptığı açıklamada, Meclis TV'yi muhalefete kapattıklarına ilişkin iddiaların gerçek dışı olduğunu bildirdi. Kendisinin, Meclis TV'yi aramadığını vurgulayan Akdoğan, "Zaten Meclis TV'nin yayını da kesilmedi" diye konuştu.

"KİRLİ YÖNTEMLER HER ŞEYİ ZEHİRLİYOR"

"Paralel ilişkiler, madalyonun iki yüzünü açık ediyor ve bakış açıları da köklü şekilde değişiyor" diyen Akdoğan, şunları kaydetti: "Meclis TV'yi aramam, müdahale etmem, kapattırmam veya bu sebeple yayının kesilmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmamıştır. Rahmani olanlar ahlak, maneviyat, haya, edep derler ama şeytani olanlar istihbarat ve şantaj çetesi gibi her türlü değerin içini boşaltırlar. Teviller, hüsnü zanlar, hikayeler, rüyalar vahameti örtemiyor." Kirli yöntemlerin, her şeyi zehirlediğini, herkesin güvenini yerle bir ettiğini vurgulayan Akdoğan, "İyi ile kötü, hayır ile şer, doğru ile yanlış bir arada götürülürse hayra, iyiye olan güven sarsılır, paralel kötülük asli kimlik olur" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir