Petrol
94.58
-3.64%
Euro
18.2452
-0.85%
Dolar
17.9567
0.14%
Altın
1.026
-1.22%
Borsa
2857
-0.25%
Bitcoin
436.143
-0.37%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Adana'da evli çiftin aracından altınları çalındı

  Adana'da evlenen gelin ve damadın, fotoğraf çektirdiği sırada arabadaki tüm altınları çalındı.
  • 21.04.2014 - 16:14
  Adana'da evli çiftin aracından altınları çalındı

  Adana da evli çiftin aracından altınları çalındı #1

  Çukurova'da bağlı 100. Yıl Mahallesi'nde meydana gelen olayda;  pazar akşamı düğün yapmaya hazırlanan Nazan Kaplan (22) ve Fatih Zeytin (26) çifti, gündüz manzara fotoğrafı çektirmek için Doğal Park'a geldi.

  CAMI KIRIP ÇANTALARI ALAN HIRSIZ KAYIPLARA KARIŞTI

  Gelin arabasıyla parka gelen çift, otomobili Doğal Park'ın otoparkına bırakıp parkın iç kısmına geçerek fotoğraf çektirmeye başladı. Bu arada gelin ve arkadaşları çantalarını da otomobilde bıraktı. Bunu fırsat bilen hırsızlar, gelin ve damat en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirdiği sırada gelin arabasının camını kırıp içindeki çantaları alarak kayıplara karıştı.

  POLİSE İHBARDA BULUNDULAR

  Gelin, fotoğraf çektirirken bir malzemeye ihtiyaç duyulunca sağdıçlarından birini otomobile gönderdi. Arkadaşı otomobilin yanına geldiğinde camın kırık olduğunu ve çantaların da kayıp olduğunu görünce şakınlık yaşadı.  Hemen polisi arayan Fatih Zeytin, gelin arabasının soyulduğunu ihbar etti.

  EN MUTLU GÜNLERİNDE PARMAK İZİ VERMEK ZORUNDA KALDILAR

  Olay yerine gelen polis otomobilde parmak izi çalışması yaparken, bir taraftan da etrafta zanlıyı aramaya başladı ancak ilk etapta kimse bulunamadı. Çift polise ifadesini verirken, gelin en mutlu gününde polise parmak izi örneği vermek zorunda kaldı. Polis bir süre daha otomobilde çalışma yaptıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

  ADANA'DA 5 AYDA 7 GELİN ARABASI SOYULDU

  Adana'da 5 ayda aralarında Norveçli gelinin de bulunduğu 7 gelinin düğün arabası, camları kırılmak suretiyle soyuldu. Bu 7 soygun olayının 2'si Merkez Park, 4'ü Doğal Park, 1'i ise bir kebapçının oto parkında meydana geldi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir