Euro
9.691
0.09%
Dolar
8.0686
-0.03%
Altın
450.87
0.12%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
510.406
0.13%
8ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 8 C

  Adana'da uçurumun kenarında halay çeken 4 kafadar bulundu

  Hatay'da yaşayan 4 arkadaş Rusya’ya tepki olarak sosyal medyada paylaştıkları videonun ardından ortaya çıktılar.
  • İHA
  • 09.12.2015 - 15:34
  Adana'da uçurumun kenarında halay çeken 4 kafadar bulundu

  Adana da uçurumun kenarında halay çeken 4 kafadar bulundu #1

  Dörtyol ilçesinde yaşayan Sami Sarıkaya, Recai Karadağ, Hilmi Kaya, Ramazan Batur, bir araya gelerek yayınladıkları müzik eşliğinde tekrar halay çektiler.

  "FARKLI BİR ŞEY YAPMAK İSTEDİK"

  Sarıkaya, "Biz 4 kafadar olarak her yıl 4 günlüğüne ülkemizin gezilmesi, görülmesi gereken yerleri geziyoruz. Bu yıl da geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde İstanbul, Çanakkale, Pamukkale’yi ziyaret etmiştik. Yolculuğumuzun sonunda da Adana Gülek Boğazı’ndaki kale alanını ziyaret edelim dedik. Buraya çıktığımızda ziyaretçilerin bu alanda fotoğraf çektiklerini gördük biz de farklı bir şey yapmak istedik halay çekerek çiftetelli oynadık. Uzun süredir sakladığımız bu videoyu Rusya ile Türkiye ilişkileri arasında yaşanan duruma tepki olsun diye, Rusya’ya Türk insanının gözünün ne kadar pek savaştan korkmayan bir millet olduğumuzu görmeleri için yayınlama kararı aldık" diye konuştu.

  Uçurumun kenarında halay çeken 4 kafadar bulundu VİDEO


  "UÇURUM KENARINDA BİLE DANS EDEBİLECEĞİMİZİ GÖSTERMEK İSTEDİK"

  Karadağ ise milli mücadelenin şahlandığı şehirde yaşadıklarını belirterek, "Ruslara savaşmanın bizim için düğün dernek gibi olduğunu uçurumun kenarında dahi dans edebileceğimizi göstermek için bu videoyu yayınladık" dedi.

  Adana da uçurumun kenarında halay çeken 4 kafadar bulundu #2

  "TÜM TÜRKİYE'YE ARMAĞAN EDİYORUZ"

  Videoyu çeken Batur ise "Arkadaşlarımızla planımızda burada fotoğraf çekmek vardı. Fotoğraflarımızı çektikten sonra arkadaşlarıma gelin birde video çekelim dedim ve bu açıyı yakalamak biraz zor oldu ama çekimi gerçekleştirdik. Biz ilk başta videomuzun bu kadar sosyal paylaşım sitesinde ilgi göreceğini hiç düşünmemiştik. Ama oldu. Tüm Türkiye’ye armağan ediyoruz" şeklinde konuştu.

  Uçurumun kenarında halay çeken kafadarlar VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir