Petrol
109.75
-0.22%
Euro
16.8279
0.16%
Dolar
15.7656
-0.68%
Altın
942.85
0.03%
Borsa
2372
-0.02%
Bitcoin
477.800
-0.44%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 22 C

  Adana'daki sahte damadın gerçek eşi konuştu

  Adana'da sahte kimlikle eczane teknisyenine nikah kıyan tıbbi mümessil Ahmet Çiftçi'nin gerçek eşi konuştu.
  • 23.08.2014 - 09:58
  Adana'daki sahte damadın gerçek eşi konuştu

  Adana daki sahte damadın gerçek eşi konuştu #1

  Ahmet Çiftçi'nin 5 çocuğunun annesi olan eşi 24 yaşındaki Emine Çiftçi, "Ahmet'in başkasıyla evlendiğini gazetelerden öğrendim. Onu hala çok seviyorum ama artık affedemem" dedi.

  8 AY EVLİ OLDUKTAN SONRA YALANI ORTAYA ÇIKTI

  Tıbbi malzemeleri pazarlayan Ahmet Çiftçi, iş için gittiği eczanede evli olduğu için kendisini İsmail Taş olarak tanıttığı H.T.'ye bu isimle resmi nikah kıydı. Yaklaşık 8 ay evli kalan Ahmet Çiftçi'nin yalanı ortaya çıkınca 6.5 aylık evli olan H.T. evini terk etti, şikayetçi olduğu Çiftçi ise tutuklandı.

  Adana daki sahte damadın gerçek eşi konuştu #2

  OLAYI TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM

  Arkadaşının nüfus cüzdanıyla yaptığı evlilikle gündeme gelen Ahmet Çiftçi'nin eşi Emine Çiftçi, olayını şokunu yaşıyor. 5 erkek çocuğu ile oturduğu evde açıklama yapan genç kadın, olayı televizyonlardan öğrendiğini, eşinden başka biriyle ilişkisi olduğundan şüphelendiğini, ancak inkar ettiğini anlattı.

  "HİÇBİR SORUNUMUZ YOKTU"

  Emine Çiftçi, uzaktan akrabası olan eşi ile 13 yaşında iken nikahsız evlendiklerini belirterek, "Ben onu çok sevdim. O da beni seviyordu, akraba olduğumuz için ailelerimiz erken yaşta evlendirdi. Sonraki yıllarda resmi nikah yapıldı. Beni aldatacağını hiç düşünmezdim. Bu olay ortaya çıkmadan önde şüpheleniyordum, ama kabul etmiyordu. Her evde olan küçük tartışmalarımız dışında hiç bir sorunumuz yoktu" dedi.

  Adana daki sahte damadın gerçek eşi konuştu #3

  BEN HAMİLEYKEN ALDATMIŞ

  Evlilikleri sırasında 5 erkek çocuk sahibi olduklarını söyleyen Emine Çiftçi, "Ben hamileyken 8 ay önce o kadınla tanışmış. Ondan sonra beni ve çocukları ihmal etmeye başladı. Çocuk olduktan sonra da haftada 2 gün işe gittiğini söyleyip, o kadına gidiyormuş. Bilmiyordum. Öğrenince neye uğradığımı şaşırdım. Allah'ından bul Ahmet" diye konuştu.

  "AHMETİN EVLİ OLDUĞUNU BİLDİĞİNDEN EMİNİM"

  Eşinin bir başkasıyla sahte kimlikle evlenmesinin ortaya çıkmasının ardından hayatının kabusa döndüğünü vurgulayan genç kadın şöyle konuştu:
  "Hayatımız bir anda alt üst oldu. Ne yapacağımı, ne söyleyeceğimi şaşırdım. O kadın Ahmet'in evli olduğunu bilmediğini söylemiş. Ben haftada 2 gün gelmeyince şüphelendim, o 5 gün eve gelmeyen kocasından şüphelenmemiş mi? Kesinlikle Ahmet'in evli olduğunu bildiğinden eminim. O bizim hayatımızı kararttı. Çocuklarımızın geleceğini söndürdü. O da evladının hayrını görmesin. Allah onu bildiği gibi yapsın. Hala Ahmet'i ilk aşık olduğum gün gibi seviyorum. Ama devlete göre suç işlemiş. Suçunun cezasını çeksin. Kesinlikle affetmeyeceğim. Hem o kadını hem de Ahmet'i, ikisini de affetmiyorum."

  Adana daki sahte damadın gerçek eşi konuştu #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir