Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
384.293
-9.63%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Ahlak öğretmenine öğrenciyle aşk soruşturması açıldı

  İstanbul'da bir lisede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenine, öğrencisiyle aşk yaşadığına dair soruşturma başlatıldı.
  • 26.04.2014 - 08:36
  Ahlak öğretmenine öğrenciyle aşk soruşturması açıldı

  Ahlak öğretmenine öğrenciyle aşk soruşturması açıldı #1

  İstanbul Beykoz’daki Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi’ne eğitim yılı başında atanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgjsi Öğretmeni A.R.T. (30) ile Ulaştırma Lojistik Bölümü 12. sınıf öğrencisi E.T. (19) arasında yaşandığı iddia edilen aşkla ilgili soruşturma derinleştirildi.

  OKULU BASIP KAVGA ÇIKARINCA ORTAYA ÇIKTI

  Habertürk'ün haberine göre; olay, iddiaya göre yıl içinde başka okula gönderilen A.R.T.’nin, orada 16 yaşındaki başka bir öğrencisiyle ilişkisini duyan E.T.’nin okul basıp kavga çıkarması üzerine ortaya çıktı. Beykoz İlçe Disiplin Kurulu, E.T.’ye, “Okul değiştirme cezası” verip başka ilçedeki liseye gönderdi. Öğrencinin davranış notu indirilerek e-okul sistemine işlendi.

  2 MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ

  Öğretmen A.R.T. ise Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın emriyle aynı ilçede öğrencilerle karşılaşmadan görev yapabileceği bir eğitim merkezinde geçici olarak görevlendirildi. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ın talimatıyla kapsamlı bir soruşturma açıldı ve 2 müfettiş görevlendirildi. Soruşturma sürerken, öğrenci ve öğretmenin yakın temas içinde olduklarını gösterir bir fotoğraf da soruşturma dosyasına konuldu.

  "SORUŞTURMA SONUNDA GERÇEK ORTAYA ÇIKACAK"

  İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatör Müdürü Şerafettin Turan konuyla ilgili, “Müdürlüğümüz konuyla ilgili kapsamlı soruşturma başlatmıştır. Müfettişlerimiz soruşturma sonunda raporlarını tamamladıklarında gerçek ortaya çıkacaktır. Öğretmenin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olduğu doğru. Soruşturma sonunda gerçek ortaya çıkacak. Soruşturma bitmeden konuyu gerçek kabul etmek hata olur.” açıklamasında bulundu. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir