Dolar
8.2799
1.1619%
Euro
9.7391
0.8303%
Altın
1879.39
-1.4948%
Borsa
1126.99
-2.2244%
G. Altın
498.019
-0.7279%
Bitcoin
110404.63
-1.2763%
19ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 19 C

  Alt geçitte iki kez mahsur kalan Adanalı

  Adana'da yağmur suyunun doldurduğu alt geçitte mahsur kalan genç kadının kurtulmak için bindiği kamyonet de arıza yaptı..
  • DHA
  • 30.12.2016 - 10:51
  Alt geçitte iki kez mahsur kalan Adanalı

  adana

  Kent merkezinden geçen D-400 Karayolu’nun Türkkuşu Kavşağı’ndaki alt geçit, sağanak yağmur nedeniyle suyla doldu. Derinliği 1 metreyi bulan suyun içinde bir çok araç mahsur kaldı, bazı otomobiller ise orta refüjden ilerleyerek kurtuldu.

  SUYUN İÇİNDE ARACIYLA MAHSUR KALDI

  Dilek Demir adlı genç kadın da lüks otomobili ile yağmur suyundan geçmek istedi. Ancak Demir’in otomobili de diğer araçlar gibi suyun ortasında arıza yaptı. Aracını hareket ettiremeyen Demir, bir süre başını camdan çıkartıp kendisine yardım edebilecek birilerini bulabilmek için etrafına baktı. Kimsenin yardım etmediği Demir, aracının camlarını kapatıp, çaresiz şekilde içinde oturdu. Telefonla konuşan kadın, erkek arkadaşını yardıma çağırdı.

  Alt geçitte iki kez mahsur kalan Adanalı #2

  ERKEK ARKADAŞI ALT GEÇİDİN ÜZERİNDE DURDU

  Yaklaşık 10 dakika sonra Dilek Demir’in erkek arkadaşı geldi, ancak otomobilin yanına inmek yerine alt geçidin üzerinde durdu. Otomobilinin camları kapalı olduğu için sesini duyuramadığı Dilek Demir’i telefonla aradı. Telefona da cevap alamayan genç adam, Dilek Demir’in dikkatini çekebilmek için otomobile taş fırlatarak geldiğini haber verdi.

  KAMYONETTEN YARDIM İSTEDİ

  Etkili yağmur nedeniyle suyla dolan alt geçitte mahsur kalan çok sayıda araç ile birlikte Dilek Demir de kurtarılmayı bekledi. Uzun süre beklemekten sıkılan Dilek Demir, otomobilin camını açıp yanından geçen bir kamyonetten yardım istedi. Demir otomobilin camından çıkıp, yardım için duran kamyonete bindi.

  KAMYONET DE YOLDA KALDI

  Dilek Demir’i aldıktan sonra yoluna devam etmek isteyen kamyonet de 5 metre sonra arıza yaptı. Kamyonette bulunanlar araçtan inip motorunu kontrol etti. Bütün çabalarına rağmen kamyoneti çalıştırmayı başaramayan vatandaşlar, aracı itekleyerek sudan çıkardı.

  Alt geçitte iki kez mahsur kalan Adanalı #3

  "ÇOK ŞANSSIZ BİR İNSANIM"

  Otomobili suyun içinde kalan Dilek Demir, kamyonetten inerken "Bir kaç dakika içinde 2 kez mahsur kaldım. Çok şanssız bir insanım" dedi.

  Görüş Bildir