Petrol
89.62
0.86%
Euro
18.3663
0.76%
Dolar
18.5894
0.21%
Altın
1.02
0.70%
Borsa
3424
0.00%
Bitcoin
373.447
3.96%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C

  Arabayı soyan hırsız yoldan geçen adama selam verdi İZLE

  İstanbul'da bir aracı soyan hırsız, yoldan geçen bir kişinin kendisine bakması üzerine selam vererek olay yerinden uzaklaşıyor.
  • 17.10.2014 - 12:38
  Arabayı soyan hırsız yoldan geçen adama selam verdi İZLE

  Arabayı soyan hırsız yoldan geçen adama selam verdi İZLE #1

  Gaziosmanpaşa’da bir kulüpte futbol oynayan Murat Sarı, deplasman maçına giderken arabasını kulübün önüne park etti. Arabanın yanından geçen 2 kişi, içerdeki eşyaları fark edince arabayı soydu. Yaşanan hırsızlık olayı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

  CAMI KIRIP ARACA GİRİYOR

  Görüntülerde, soygunculardan birinin gündüz vakti olmasına aldırmadan otomobilin camını kırarak içeriye girdiği görülüyor. Bu sırada diğer şahıs gözcülük yaparken, araca giren şahıs bir süre içerde kaldıktan sonra arkadaşını yanına çağırıyor. Elinde çanta ile arabanın yanına gelen diğer zanlı, arkadaşının uzattığı eşyaları çantaya doldurmaya başlıyor.

  Arabayı soyan hırsız yoldan geçen adama selam verdi

  RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

  Eşyaları alan zanlı, önce elinin değdiği yerleri siliyor, ardından araçtan uzaklaşıyor. İçerde kalan diğer şahıs ise tam camdan çıktığı sırada bir vatandaş tarafından fark ediliyor. Hiçbir şey olmamış gibi davranan zanlının rahat tavırları dikkat çekiyor. Şüpheli şahıs, arabadan çıkacağı sırada kendisini fark eden vatandaşa selam vererek hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.

  Arabayı soyan hırsız yoldan geçen adama selam verdi İZLE #2

  "VATANDAŞA SELAM VERİP GİTTİĞİNİ GÖRDÜM"

  Vatandaşların hırsızlığı fark etmesine rağmen olaya duyarsız kalması ise dikkat çekiyor. Arabanın sahibi Murat Sarı, "Arabanın soyulduğunu arkadaşlarım arka cam açık deyince anladım. Arabaya gittim baktım soyulmuş. Arabada televizyon, navigasyon, DVD, play station ama en önemlisi yıllardır biriktirdiğim maç görüntülerimin içinde olduğu hard disk vardı. Hepsini almışlar. İşin maddi boyutunda değilim. İnsanların duyarsızlığı zoruma gidiyor. Görüntüde şahsın kendisini gören vatandaşa selam verip gittiğini gördüm. Vatandaş da yola devam ediyor. Bu böyle olmamalıydı" dedi.


  Görüş Bildir