Dolar
7.2581
0.4081%
Euro
8.6246
0.1416%
Altın
2067.86
0.2244%
Borsa
1034.4
0%
G. Altın
481.693
0.4724%
Bitcoin
85902.92
0.3984%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Bilgi PRCC Kurumsal İletişim sohbetleri

  Kurumsal İletişim mercek altına alınıyor..
  • 25.01.2013 - 17:50
  Bilgi PRCC Kurumsal İletişim sohbetleri

  Bilgi PRCC Kurumsal İletişim sohbetleri #1

  İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Yüksek Lisans Programı tarafından, Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) işbirliği ile hayata geçirilen "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri" iletişim dünyasının dinamiklerini farklı perspektiflerle tartışmayı hedefliyor.

  Halkla İlişkiler disiplininde akademik anlamda birçok yeniliğe öncülük etmiş olan İstanbul Bilgi Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Yüksek Lisans programı tarafından, KİD işbirliği ile düzenlenen "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri" başlıklı konuşma dizisiyle iletişim dünyasının nabzını tutmayı hedefliyor. "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri", iletişim
  dünyasının uzman yöneticilerinin katılımıyla şekillenecek stratejik iletişimin
  güncel konularını gerek akademik düzlemde gerekse sektörün dinamikleri
  üzerinden samimi bir sohbet ortamında ele almayı amaçlıyor. 15 günde bir
  düzenlenecek olan "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri"ne, özel sektörden, kamu kuruluşlarından ve sivil toplum örgütlerinden birçok üst düzey uzman iletişim yöneticisi konuşmacı olarak katılacak.

  Bilgi PRCC Kurumsal İletişim sohbetleri #2

  KATILIM ÜCRETSİZ

  "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri", karşılıklı diyalog ve bilgi alışverişinin ön planda olduğu, stratejik iletişim konularının farklı perspektifler üzerinden masaya yatırıldığı bir etkinlik olarak tasarlandı. Kurumsal İletişimciler Derneği'nin (KİD) de stratejik olarak destek vereceği etkinliğe katılım ücretsiz olacak. PepsiCo. Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik'le start alan "PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri"nin 31 Ocak 2013 Perşembe günü gerçekleşecek ikincisinde, T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Direktörü Kemal İlter iletişimcilerle buluşacak.

  KEMAL İLTER DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

  Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Yüksek Lisans Program direktörü Yardımcı Doçent Doktor Erkan Saka PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri hakkında, "BİLGİ PRCC Kurumsal İletişim Sohbetleri'ni farklı alanlardan katılım gösterecek konuşmacıların yer aldığı dinamik bir etkinlik olarak tasarladık. Etkinliğimizin karşılıklı diyalogların ön planda olduğu, konuşmacılar kadar katılımcıların da önemli bir yer edindiği bir konuşma dizisi olmasını planlıyoruz. Bu kapsamda, ilk konuğumuz PepsiCo. Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik oldu. Etkinliğimizin sıradaki konuğu ise T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Direktörü Kemal İlter olacak. Kendisi kurumsal iletişimi kamu perspektifi üzerinden ele alacak ve deneyimlerini bizle paylaşacak," dedi.

  İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Programı: 2012- 2013 akademik öğrenim yılı itibariyle ilk öğrencilerini almaya başlayacak olan İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Programı, öğrencilerine iletişim sektörü ve akademik dünyanın bir arada olduğu dinamik bir öğrenim modeli sunmayı hedefliyor. Program bu kapsamda İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) ile yapmış olduğu stratejik işbirlikleriyle, donanımlı, sosyal konulara duyarlı, stratejik düşünce yetisi gelişmiş iletişim uzmanları yetiştirmeyi amaçlıyor.

  Bilgi için:

  Anıl Sayan
  anil.sayan@bilgi.edu.tr
  0 212. 311 76 09

  Görüş Bildir