Euro
15.1885
-0.28%
Dolar
13.6349
-0.11%
Altın
783.0500
-0.64%
Borsa
1997
-0.01%
Bitcoin
503.587
0.60%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C

  Bu patronların cebinde akrep var

  Milyon dolarlık servet, kasalarında gizliydi... Ancak iş harcamaya gelince ünlü patronların cebine akrep girdi!
  • 31.08.2012 - 09:46
  Bu patronların cebinde akrep var

  Bu patronların cebinde akrep var #1

  Zenginin parası, her daim züğürdün çenesini yordu! Ancak o paralar, turşuluk oldu! Zira cemiyet hayatının zengin isimleri, bolkepçe harcamada yoktu!

  İşte Türkiye'nin ünlü cimrileri:

  KEMAL GÜLMAN: Gülman Grup'un patronu. İnşaatçı! En Zengin 100 Türk listesinde 90'ıncı sırada. Serveti 500 milyon dolardan fazla. Yüzbinlerce TL'lik antika koleksiyonu var. Ama bahşiş vermekten asla hoşlanmıyor. Kalabalık gittiği mekanda ise sadece kendi hesabını ödüyor.

  EŞİNDEN 27 YAŞ KÜÇÜK

  74 yaşındaki Kemal Bey, yıllar önce sekreteri olan Feryal hanımla üçüncü evliliğini yaptı. Çift, aralarındaki yaş farkına aldırmadan nikah kıydı. Çiftin bir oğlu var.

  EROL AKSOY: Denizlili, 66 yaşında. İnci Aksoy ile evli. Hem bankacılıkta hem de medyada şansını denedi. "Battı" sanılsa da zenginlikten hiç taviz vermedi. Ancak evine girerseniz aç kalırsınız. Çünkü önünüze sadece bir dilim salam konur. Salatayı rüyanızda bile göremezsiniz.

  M. RÜŞTÜ BAŞARAN : Habaş Grubu'nun patronu. Elazığlı. 65 yaşında. Milyarlarca TL'lik serveti var. Türkiye'nin En Zenginleri Listesi'nde bu yıl 26. sırada yer aldı. Ferrari ve Porsche benzeri 80'den fazla arabası, onlarca yatı var. Ancak bunları kullanırken zor görürsünüz!

  ALi RAiF DiNÇKÖK : 66 yaşında. Akkök Sanayi Yatırım A.Ş.'nin başında. Serveti 1 milyar doların üzerinde. Çapkınlıkta hız kesmez. Ancak iş yardıma gelince uzak durur. Kimseye para vermez. Ayakkabı alırken bile pazarlık yapar.

  HALiT CINGILLIOĞLU: Kayseri'li 60'ı deviren Cıngıllıoğlu, Demirbank'ın eski sahibi. Milyonlarca dolarlık serveti var. Dünyanın en etkili 4. sanat koleksiyoneri. Parayla aşkı büyüktür. Kaz gelirse tavuğu esirgemez!

  HAKAN KOSiF: Kosifler Otomobil'in sahibi. Kimseye borç vermez. Yemek ısmarlamaz. Ismarlarsa da faturayı görünce "Amma da yemişsin" diye misafirinin burnundan getirir.

  SAFFET ÇİFTÇİ: En zengin 100 kişiden biri. Ancak para harcamaz.

  JOJO DOENYAS: Parizien çoraplarının sahibiydi. Ayakkabıya para vermedi. Kendisine 3 çocuk veren karısını da işçi olarak çalıştırdı. Merhumun 3 oğlu Gabi, Niso ve İzi de babaları gibi para harcamaz. (Takvim)


  Görüş Bildir