Petrol
85.78
1.82%
Euro
19.3358
0.46%
Dolar
18.6385
0.00%
Altın
1.056
0.81%
Borsa
4962
-0.01%
Bitcoin
319.911
2.06%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C

  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi

  Adana'da ailesi evlenmeden görüşmesine izin vermediği için kılık değiştirip çarşaf giyerek nişanlısıyla buluşan genç dünya evine girdi.
  • İHA
  • 24.11.2016 - 11:11
  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi

  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi #1

  Geçtiğimiz 14 Ekim 2016 tarihinde Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi’nde orduevi karşısında bir vatandaş 155 polis imdat hattını arayarak, "Burada çarşaflı biri var ancak kadın değil erkeğe benziyor, çarşafın içinde de uzun namlulu silah var" diyerek ihbarda bulunmuştu.

  POLİS ŞÜPHELİ GENCİ TAKİP ETTİ

  Bunun üzerine polis ekipleri hemen harekete geçip arama yapmıştı ancak çarşaflı kişi bulunamamıştı. Terörle mücadele ekipleri araştırmayı bırakmayarak, çevredeki 200 güvenlik kamerasını tek tek izleyince, çarşaflı bir kişinin orduevi karşısına bir kamyonet ile geldiğini daha sonra buradan inerek gittiğini ve bir süre sonra tekrar kamyonete binerek olay yerinden uzaklaştığını tespit etti. Polis kamyonetin plakasından şahsın kimliğinin 22 yaşındaki Cemil Çelik olduğunu belirledi.

  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi #2

  KIZIN AİLESİ GÖRÜŞMELERİ YASAKLAYINCA ÇARŞAF GİYEREK BULUŞTU

  Cemil Çelik daha sonra yakalanarak terörle mücadele şube müdürlüğüne getirildi ve sorguya alındı. İfadesinde terörist olmadığını söyleyen Çelik, bir süre önce Büşra Kurt isimli kızla nişanlandığını ancak genç kızın babasının evlenmeden kızını görmesini yasakladığını, bunun üzerine çarşaf giyerek kılık değiştirip, nişanlısıyla görüştüğünü belirtti. Cemil Çelik, daha sonra çıkarıldığı mahkemede tahliye edildi.Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi #3

  DÜNYA EVİNE GİRDİLER

  Çelik ve Kurt yaşanan olaylardan sonra bile aşklarından vazgeçmeyerek Royal VIP Düğün Salonu’nda dünya evine girdi. Genç çiftleri aileleri ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğün geç saatlere kadar devam etti.

  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi #4

  Çarşaf giyerek sevgilisiyle buluşan genç evlendi #5


  Görüş Bildir