Euro
11.3684
1.57%
Dolar
9.7344
1.37%
Altın
562.61
1.63%
Borsa
1.48
0%
Bitcoin
602.420
2.57%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Gebze'de gerdek dayağı damadı hastanelik etti

  Gebze Muallimköy'de hafta sonu yapılan düğünde damat, arkadaşlarının gelenek olan gerdek dayağının dozunu kaçırması sonucu hastanelik oldu.
  • DHA
  • 17.06.2015 - 13:25
  Gebze'de gerdek dayağı damadı hastanelik etti

  Gebze de gerdek dayağı damadı hastanelik etti #1

  Gebze Muallimköy'deki bir salonda geçen pazar günü gündüz gerçekleşen düğün töreni ile 20 yaşındaki Ayşenur Ekici ve 24 yaşındaki Mehmet Şener yaşamlarını birleştirdi. Düğün töreninin ardından herkes dağılırken, genç gelin ve damat da evlerine gitti. Ancak gelenekler gereği damadın 10 kadar arkadaşı eve giderek kapıya vurup damadı dışadı çağırdı.

  DAMADI YUMRUKLADILAR

  Damat Mehmet Şener, bir tepsi baklava ile kapıya çıkıp baklavayı arkadaşlarına ikram etti. Ancak arkadaşları onun kolundan çekip kapının dışına aldı. Burada arkadaşları damadı yumruklamaya başladı. Damat sırtına, göğsüne ve başına aldığı yumruk darbeleriyle sarsıldı.

  Gerdek dayağı damadı hastanelik etti İZLE

  HASTANELİK OLDU

  Arkadaşları neşe içinde evin önünden ayrıldıktan bir süre sonra ise genç damat Mehmet Şener, aldığı bu darbelerin etkisiyle fenalaştı. Haber verilmesi üzerine eve gelen yakınları tarafından hastaneye götürülerek burada yaklaşık 2 saat müşahade altında tutulan Mehmet Şener, kendine geldikten sonra taburcu edildi.

  Gebze de gerdek dayağı damadı hastanelik etti #2

  Gebze de gerdek dayağı damadı hastanelik etti #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir