Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.417
0%
Bitcoin
488.725
-1.25%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Gelin damat denizde

  Yeni evlenen çiftler artık düğün fotoğraflarını denize girerek çektiriyor.
  • 02.08.2013 - 12:24
  Gelin damat denizde

  Gelin damat denizde #1

  Yaşamlarını birleştirmek için yaz aylarını tercih eden genç çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirecek fotoğraf veya görüntülerini çektirdikleri yeni stüdyoları deniz oldu.

  GÖRENLER ŞAŞKIN

  Önceleri gelinlik ve damatlıklarıyla, normal fotoğraf stüdyolarının yanı sıra kırlarda, tarihi mekanlarda poz veren gelin ve damatlar artık sahilleri ve denizi tercih etmeye başladı. Damla ile Uğur Dönmez çifti nikahlarından sonra fotoğraf ve görüntü çektirmek için Çeşme Alaçatı sahilini tercih etti. Son yıllarda çiftlerin özellikle güneşin batış saatinde kumsalda, denizin içinde birbirinden ilginç pozlar verdiği belirtildi. Damatlık ve gelinlikleriyle kendilerini suya bırakan yeni evli çiftleri çevredekiler şaşkınlıkla izliyor.

  DENİZ ÇEKİMİ BİN LİRA

  Alaçatı ve Ilıca plajlarında özellikle düğünlerin olduğu hafta sonralarında onlarca çifti denizde fotoğraf çektirirken görmek mümkün. Fotoğraf çekimi düğünden sonra yapılırsa, gelinlik ve damatlıklar çöpe gidiyor. Düğünden önce yapılırsa yedekler kullanıyor. Yeni evli çiftlerin denizde fotoğraf ya da görüntü çektirebilmek için bin lira para ödedikleri belirtildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir