Euro
15.2795
0.05%
Dolar
13.5003
0.21%
Altın
796.07
0.31%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
476.032
-2.34%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C

  Halk otobüslerinde unutulan şaşırtıcı eşyalar

  Özel halk otobüslerinde unutulan sehpa, ayakkabı ve takma diş görenleri şaşkınlığa uğratıyor.
  • 07.11.2012 - 15:03
  Halk otobüslerinde unutulan şaşırtıcı eşyalar

  Halk otobüslerinde unutulan şaşırtıcı eşyalar #1

  Afyonkarahisar'da özel halk otobüslerinde unutulan eşyalar, görenleri şaşkına çeviriyor. Unutulan eşyalar arasında içinde meyve-sebze bulunan pazar arabası, bebek arabası, takma diş, ilaç, laptop, cep telefonu, gözlük ve araç anahtarları dahi bulunuyor.

  "YARDIM DERNEĞİNE BAĞIŞLIYORUZ"

  Afyonkarahisar'da toplu taşıma alanında faaliyet gösteren özel halk otobüslerinde yolcuların unuttukları eşyalar her akşam sefer bitimlerinde tutanaklarla kayıt altına alındıktan sonra firmanın merkezindeki emanet depolarında muhafaza altına alındığını söyleyen Özel Halk Otobüsleri Halkla İlişkiler Sorumlusu Hakan Gökay, "Otobüslerimizde unutulan eşyaları sahiplerini gelene kadar işletmememizde 15 gün süre ile bekletiyoruz. 15 gün bekledikten sonra sahibi çıkmayan eşyaları yoksul, mağdur vatandaşlara yardım eden Yarım Elma Derneği'ne makbuz karşılığında bağışlıyoruz" dedi.

  "OTOBÜSÜNÜZDE SEHPAMI UNUTTUM"

  Otobüslerde her türden eşyanın unutulduğunu söyleyen Gökay, "Bazen bizleri gün içerisinde arayarak 'Ben otobüsünüzde sehpamı unuttum' diyenler bile oluyor. Bizler 2 yıldır otobüslerimizde unutulan eşyalar arasında cep telefonu, gözlük, ev ve araç anahtarları ile birlikte içerisinde, sebze bulunan pazar arabasından tutun da, bebek arabası, takma diş, ilaç, laptoplar, şemsiyeler gördüğümüz gibi, ayakkabısının tekini bile unutan insanlar gördük" diye konuştu.


  Görüş Bildir