Euro
9.6893
0.07%
Dolar
8.0706
0%
Altın
452.55
0.49%
Borsa
1.409
0%
Bitcoin
512.620
-0.95%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C

  Karakolda evlenme teklifi

  İzmir'de isteyip de alamadığı kızın ailesi şikayet edince karakolluk olan adam, evlenme teklifini karakolda yaptı.
  • 01.08.2013 - 09:57
  Karakolda evlenme teklifi

  Karakolda evlenme teklifi #1

  İzmir'in Torbalı ilçesinde sevdiği kızın ailesinin şikayeti üzerine karakolluk olan şahıs, genç kıza karakolun bahçesinde gelinlik vererek evlenme teklifinde bulundu.

  Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü içinde yer alan polis merkezi dün ilginç bir evlilik teklifine sahne oldu. Sürekli asayiş olayları ile gündeme gelen polis merkezi, bu kez bir şahsın kız arkadaşına yaptığı evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. 36 yaşındaki Nurettin Y., bir süre önce İstanbul'dan arkadaş olduğu ileri sürülen Burcu Y. için Torbalı'ya geldi. Evlenmek için kızın ailesini ikna etmek için uğraşan Nurettin Y., tüm ısrarlarına rağmen bunu bir türlü başaramadı.

  Israrlarının dozunu artıran Nurettin Y., kızın ailesinin şikayeti üzerine karakolluk oldu.Kızın ailesini ikna etmek için her yolu deneyen Nurettin Y., sevdiği kıza İstanbul'dan yanında getirdiği gelinliği vermek istedi.Torbalı İlçesi Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi'nin bahçesinde bekleyen Nurettin Y., kapının önünde Burcu Y.'ye evlenme teklifinde bulundu. Neye uğradığını şaşıran genç kız, olup biteni anlamaya çalışırken ailesi tarafından Emniyet Müdürlüğü bahçesinden uzaklaştırıldı. Hakkında soruşturma açılan Nurettin Y., alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir