Euro
9.9234
0%
Dolar
8.3489
0.01%
Altın
486.62
-1.14%
Borsa
1.4
0.48%
Bitcoin
327.849
-4.72%
28ºC
İstanbul
Açık 28 C

  Katil zanlısı: Eşini boşa ben alacağım deyince öldürdüm

  Adana’da 2 kişiyi öldüren katil zanlısı, ifadesinde "eşini boşa, onu ben alacağım deyince öldürdüm" dedi.
  • 23.08.2014 - 13:46
  Katil zanlısı: Eşini boşa ben alacağım deyince öldürdüm

  Katil zanlısı: Eşini boşa ben alacağım deyince öldürdüm #1

  19 Ağustos 2014 günü merkez Seyhan ilçesine bağlı Küçükdikili Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Şambayadı Mahallesi’nde oturan Tugay Ç. 15 ay önce Hatice Ç. ile evlendi.

  Çiftin komşusu Zahide T. tarafından "gelin açık giyiniyor gençlerimiz var" demesi üzerine, kadının oğulları Efraim T. ile Muhittin T, Tugay Ç. ve Necmettin Ç tarafından tabanca ile vurularak öldürülmüştü.

  "EŞİNİ BOŞA ONU BEN ALACAĞIM"

  Koca Tugay Ç. eşiyle 15 ay önce severek evlendiğini, daha önce Adana’da yaşayan eşini evlendikten sonra köyündeki baba evine getirdiğini belirterek, "Ben eşimi çok seviyorum. Onunla çok mutluydum. Evlendikten sonra komşumuz olan Efraim T. eşimi rahatsız etmeye başlamış. Ancak eşim bana söylemedi. Eşimi sevgili olmak için rahatsız etmeye başlamış. Ben bunları bir gün Efraim’in annesi bize gelip ’Hatice çok açık giyiniyor gençlerimiz var olmuyor’ diyerek tartışma başlattıktan sonra öğrendim. O günden sonra aramızda tartışmalar çıkmaya başladı. Efraim mahallede karşıma çıkıp bana ’eşini boşa onu ben alacağım’ deyince aramızda kavga çıktı.

  "EŞİMİ RAHATSIZ EDİYORDU"

  Olay günü de amcamın oğlu Necmettin babamın arabasını alarak mobilyacıya olan borucun ödemek için çıktı. Beni de yolda görüp yanına aldı. Birlikte giderken Küçükdikili’ye yakın bir yerde Efraim ve kardeşi Muhittin’i motosiklet ile giderken gördük. Efraim bana el işareti yaparak ,’eşini boşa onu ben alacağım’ deyince otomobili durdurup rastgele ateş etmeye başladım. Sonra da olay yerinden kaçtım. Ben eşimi çok seviyorum onun Efraim ile bir ilişkisi olduğuna inanmıyorum. Efraim eşimi rahatsız ediyordu" dediği öğrenildi.

  "BANA SÜREKLİ SARKINTILIK EDİYORDU"

  Polis gelin Hatice Ç.’nin de ifadesine başvurdu. Hatice Ç. ifadesinde Tugay Ç. ile nişanda tanıştıklarını ve birbirlerine aşık olarak evlendiklerini anlatarak, "Evlendikten sonra mahallede Efraim’ler komşu olduğu için onlarla da tanıştık. Daha sonra facebook üzerinden Efraim ile konuşmaya başladım. Bana sürekli sarkıntılık ediyordu. Beni rahatsız etmeye başladı. Ancak kocam kötü bir şey yapar diye korkup ona söylemedim. Bir süre sonra bana Efraim’den ’camiden yeni geldim’ diye SMS geldi. Bunu kocam görüp Efraim’i aradı. O da kız kardeşinin atmış olabileceğini söyledi. Beni sürekli rahatsız ediyordu. Evimize bile geliyordu" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir