Euro
10.7903
0.37%
Dolar
9.2331
0.23%
Altın
529.52
0.33%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
591.444
-0.46%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf

  Rize’de, tüylerinizi ürpertecek bir kurtarma mücadelesi yaşandı. Ömer Yılmaz’ın, aniden fenalaşan köpeği hayata döndürme çabası, görenleri kendisine hayran bıraktırdı.
  • Haber Merkezi
  • 26.03.2019 - 08:20
  • Güncelleme : 26.03.2019 - 08:20
  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf

  Ensonhaber Whatsapp hattına gelen videoda, salam yerken nefes borusuna yemek kaçtığı düşünülen köpek ölmek üzereyken Kendirli beldesinin eski esnaflarından Ömer Yılmaz, yavru köpeğe önce suni teneffüs, ardından da kalp masajı yaptı.

  KÖPEĞİN BOĞULDUĞUNU ANLAYAN ADAM YARDIM İSTEDİ

  Belde esnaflarından Yakup Gör, köpeklere yemek verdiği sırada ağzı çok dolan köpek, bir anda kenarda park etmiş aracın altına girdi. Köpeğin aracın altına kaçtığını fark eden Gör, bir süre köpeğin çıkmasını bekledi. Köpeğin çıkmadığını fark eden Gör, bu kez kendi eline aldığı süpürge ile çekerek imkanlarıyla köpeği aracın altından çıkarttı. Köpeğin hareketsiz olduğunu fark eden Gör, tesadüfen oradan geçen Ömer Yılmaz’dan yardım talep etti.

  Köpeği kalp masajı ve suni teneffüs ile hayata döndürdü ViDEO

  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf #1

  YOLDAN GEÇEN YILMAZ, KÖPEĞE SUNİ TENEFFÜS YAPTI

  Olay yerine gelen Yılmaz, önce köpeğe ne olduğunu anlamaya çalıştı. Boğazında takılı kalan lokmayı çıkartmaya çalışan şahıs, köpeğe kalp masajı yapmaya başladı. Köpeğin yüzünü yıkayan Yılmaz, bu kez köpeğe suni teneffüs yapmaya karar verdi.

  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf #2

  KÖPEĞİN KURTARILDIĞI ANLAR KAMERADA

  O gergin dakikalar kayda alınırken, Yılmaz’ın çabaları başarılı olunca köpek bir anda ayılarak kendine gelmeye başladı. Ömer Yılmaz, beldede adeta kahraman ilan edildi.

  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf #3

  Yavru köpeği ölümden kurtaran Rizeli esnaf #4


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir