Petrol
79.19
-0.20%
Euro
19.5339
0.11%
Dolar
18.6453
0.06%
Altın
1.064
0.28%
Borsa
4976
-0.48%
Bitcoin
318.016
-1.05%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C

  Marmaris'te bir kediye tecavüz edildi

  Marmaris'te yerde hareketsiz yatarken bulunan bir kedinin tecavüze uğradığı tespit edildi.
  • Haber Merkezi
  • 17.11.2016 - 10:30
  Marmaris'te bir kediye tecavüz edildi

  fsdfas

  Marmaris Hayvan Barınak ve Sokak Hayvanları gönüllüleri tarafından, Cumhuriyet Caddesi Uzunyalı Mevkii sahil yürüyüş yolunda yerde hareketsiz yatarken bulunan bir kedi, trafik kazası şüphesiyle veteriner kliniğine getirildi. Uzman Veteriner Hekim tarafından kontrol edilen kedinin vücudunda kırık, yara ve travma belirtesi tespit edilmedi.

  Genital bölgede yapılan incelemede aşırı kanama olduğu belirlenen kedi incelemeye alındı. Kedinin tecavüze uğradığı, organlarının parçalandığı, idrar ve dışkısını tutamadığı tespit edildi. Tedaviye alınan kedinin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Veteriner Hekimi Deniz Yosun Switijnk, "Trafik kazası şüphesiyle hayvan severler derneği tarafından kliniğimize sokak kedisi getirildi. Yapılan muayenede sadece genital bölgesinde yırtılma ve kanama tespit edildi. Bundan dolayı trafik kazasına bağlayamadık. Sokak kedisinde yaptığımız incelemede vücudunun bir yerinde patolojik lezyona rastlayamadık. Trafik kazasına bağlı darbe, çıkık, kırık, yara, vurgu ve iç kanama görülmedi. Görünen tek patolojik lezyon genital bölgede yırtık ve kanama. Sadece bu bölgede kanama var. Maalesef yaptığımız tetikler sonucu ve aklımıza gelen tek şey yabancı bir cisimle yaralanması ve tecavüz edilmesi oldu" dedi.

  SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİLER

  Bu durumu öğrenen Marmaris Hayvan Barınağı ve Sokak Hayvanları Gönüllüleri kedinin fotoğrafını çekerek, "Maalesef güne çok kötü başladık. Bu güzel kız trafik kazası diye getirildi. Hemen özel veterinere götürdük. Ne yazık ki tecavüz teşhisi konuldu. Çok kan kaybetmiş, vücut ısısı düşük, muayenede resimler çok kötü. Umarım yaşar dua edin" Türkçe ve İngilizce sosyal medyada paylaşımda bulundu. Hayvan severler, sahil yürüyüş yolunda sokak kedisine ne olduğuna dair MOBESE kameralarından araştırılma yapılması için polise başvuracağı öğrenildi.


  Görüş Bildir