Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.915
-0.24%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Namet Et ve Et ürünleri

  Namet Et ve Et ürünleri ile yüzde yüz lezzet garantisi ve sağlıklı sofralar..
  • 23.01.2012 - 18:22
  Namet Et ve Et ürünleri

  Türk gıda sektörünün en köklü şirketlerinden olan ve TSE'nin denetimlerinden başarıyla geçerek, İslami kurallara uygun bir biçimde üretim yaptığını bir kez daha belgelendiren Namet, et ve et ürünleriyle tüketicilere yüzde yüz lezzetli ve sağlıklı sofralar sunuyor.

  Namet Et ve Et ürünleri #1

  NAMET ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİ İLE %100 LEZZET

  %100 dana, %100 hindi, %100 piliç eti kullanılarak hazırlanan Namet şarküteri ürünleri, sofralarınızın lezzetini %100 garanti altına alıyor. Namet lezzetinin sırrı bu kadarla da sınırlı değil. Veteriner kontrolünde gerçekleştirilen kesimlerden sonra, dünya standartlarına sahip, modern ve hijyenik tesislerinde yapılan üretim, Namet'in üstün lezzetini garantiliyor.

  Namet Et ve Et ürünleri #2

  NAMET SOFRAM ÜRÜNLERİ İLE SAĞLIKLI SOFRALAR

  Namet için sofralarınızın lezzeti kadar kalitesi de çok önemli. Bu yüzden Namet Sofram ürünleri, üstün standartlarda hijyen ve teknolojik donanıma sahip modern tesislerinde veteriner hekimler kontrolünde kesilen etlerden üretiliyor ve ambalajlanıyor. Namet Sofram ürünleri, sofralarınızla buluşmayı, damak tadınıza lezzet katmayı bekliyor..

  Namet Et ve Et ürünleri #3

  TAZE VE SAĞLIKLI LEZZETLER İÇİN NAMET TAZE ET

  Sağlıklı ve lezzetli sofralar için mutfağınızda kullandığınız et, taze ve güvenilir olmalı. Bu nedenle, Namet Taze Et ürünleri için özenle seçilmiş büyük ve küçükbaş hayvanları Helal Sertifikalı Kombinalarımızda İslami usullere uygun şekilde veteriner hekimler kontrolünde kesiyor. Türkiye'nin dünya standartları üstündeki tesisi Namet Çayırova Tesisleri'nde cins ve kullanım şekline göre işliyor ve Modifiye Atmosfer Ambalajlama (M.A.P) tekniği ile tazeliği ve sağlığı güvence altına alarak paketliyor. Size de "gönül rahatlığıyla" sofralarınıza Namet'lerle lezzet katmak kalıyor.

  M.A.P. teknolojisi ( Modified Atmosphere Packaging), ürünün belirtilen raf ömrünün uzatılması ve raf ömrü boyunca ürünün tazeliğini koruması için paketleme esnasında ürün içerisinde oluşan havanın alınıp yerine modifiye atmosfer gazının (karbondioksit ve azot karışımı) enjekte edilmesinden oluşan bir teknolojidir.

  Namet Et ve Et ürünleri #4

  NAMET DONDURULMUŞ ÜRÜNLER

  Namet dondurulmuş paketli ürünler, %100 dana etinden hazırlanan Namet ürünleridir. Namet'in modern tesislerinde; veteriner hekimler kontrolünde İslami usullere uygun şekilde kesilen dana etleri, Çayırova tesislerinde bilgisayar kontrollü makine ve ekipmanlarla işlenir. Ürün cinslerine göre sınıflandırılmış etler, kıyma makinelerinde çekildikten sonra protein ve yağ dengesi otomatik olarak ayarlanan mikserlerde, tuz ve baharatlarla harmanlandıktan sonra form makinelerinde ürün cinsine göre şekillendirilir. Şekillendirilen ürünler -45 °C'lik spiral freezer içerisinde 1-2 dakika dondurulur. Dondurulmuş ürünler otomatik makinelerle paketlenir ve -20.5 °C'lik depolara alınır. Satış noktalarına -18 °C'lik ısı rejimi olan araçlar ile ulaştırılan Namet dondurulmuş paketli ürünler, mutfağınızdaki sağlıklı tazelik ve lezzetin garantisidir.

   

   

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir