Dolar
6.9774
0.0014%
Euro
8.2197
0.1779%
Altın
1974
-0.1047%
Borsa
1126.9
-0.7617%
G. Altın
442.886
-0.1211%
Bitcoin
77892.01
-1.3094%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Sigortam.net'ten Gaziantepli çocuklara kış yardımı

  Sigortam.net çalışanlarından Gaziantep'teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'na kış yardımı
  • 21.01.2013 - 15:32
  Sigortam.net'ten Gaziantepli çocuklara kış yardımı

  Sigortam.net'ten Gaziantepli çocuklara kış yardımı #1

  Sigortam.net, Gaziantep'teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi. Tüm çalışanların katkılarıyla oluşturulan "kışlık yardım paketi" Gaziantep'in Nizip ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.
  Sigortam.net çalışanları, kış koşullarının zorlu geçtiği Güneydoğu'da ekonomik olarak zor durumda olan öğrencilerin eğitimlerinin aksamadan devam edebilmesi için kendi imkanlarıyla bir okula destek oldular.

  ÇALIŞANLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

  Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'nın önderliğinde Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde bulunan Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu'ndaki öğrencilere kış yardımı yapmak amacıyla organize olan Sigortam.net çalışanları, kısa süre içinde pek çok ihtiyaç malzemesi alacak kadar yardım topladılar. Çalışanların büyük ilgisi ve katılımıyla gerçekleşen kampanyaya İlab Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say ve Sigortam.net İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan'nın da maddi/manevi destek ve katkıları oldu.

  YARDIM KAMPANYASINDA ALINANLAR

  Sigortam.net çalışanları yardım kampanyası kapsamında öncelikle Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu öğrencilerine; palto, hırka, okul kıyafeti, kitap ve kırtasiye malzemeleri alınırken ilçedeki yardıma muhtaç çocuklar için çocuk bezi, mama ihtiyaçları için de ayrıca bir yardım fonu yaratılarak okul aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Toplanan yardımların bir kısmı ile de Sigortam.net çalışanları adına TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)'na bağışta bulunuldu.
  Kampanya süresince, tüm Sigortam.net çalışanları yardım malzemelerinin araştırılması, satın alınması, ulaştırılması ve paketlenmesi konularında aktif rol aldılar. Kampanya sonunda yardım malzemeleri yerine ulaştıktan sonra  öğrencilerden gelen teşekkür mesajları ise tüm bu emekleri için alınabilecek en büyük ödül oldu.

  Sigortam.net hakkında: Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 12 yıldır karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye'de hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda bir araya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.
  Görüş Bildir