Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
362.100
0.22%
26ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 26 C

  Tiyatrocu Nezih Tuncay: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 71 yaşındaki Nezih Tuncay, sağlık durumuyla ilgili çıkan haberler sonucu
  • AA
  • 20.02.2016 - 20:13
  Tiyatrocu Nezih Tuncay: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum

  Tiyatrocu Nezih Tuncay: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum #1

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 71 yaşındaki Nezih Tuncay, hastanede çekilen fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılarak kötü durumda bulunduğuna ilişkin söylentiler yayıldığını ancak sağlığının iyi olduğunu belirtti.

  HER GÜN 5 KİLOMETRE YÜRÜYOR

  Yalova Devlet Hastanesinde karaciğer kisti nedeniyle tedavi gördükten sonra taburcu edilen Tuncay, Çınarcık ilçesinde bir arkadaşının evinde istirahat ediyor. Tuncay, her gün 5 kilometre yürüyüş yapmasına rağmen bir anda yürüme sorunu yaşadığını söyledi.

  "TABURCU EDİLDİM"

  Sürekli uykusunun geldiğini, iştahının kesildiğini, halsiz düştüğünü ve kilo kaybı başladığını anlatan Tuncay, "Hastaneye gittim. Bir ay araştırdılar ancak hiçbir hastalığım çıkmadı. Daha sonra Yalova Devlet Hastanesinde çekilen MR sonucuna göre karaciğerimde kist olduğu söylendi. Buna bağlı araştırmalar yapıldı ve bu hastalığın kansızlık yaptığı açıklandı. İlgilenmediğim için hastalığım ilerlemiş. Daha sonra bana kan verildi ve taburcu edildim" diye konuştu.

  Tiyatrocu Nezih Tuncay: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum #2

  "BU KADAR SEVİLDİĞİMİ BİLMİYORDUM"

  Sağlığının iyice bozulduğuna ilişkin sosyal medyada yayılan söylentilere tepki gösteren Tuncay, şunları kaydetti:

  "Sağlığım kötü değil. Herkes zor anlar geçirebilir, hastalıklar yaşayabilir. Bazı arkadaşlar fotoğraflarımı çekmiş. Benimle konuşuyormuş gibi kendi kendilerine röportaj yapmışlar. sağlık durumumu abartmışlar. Bunun yanlış olduğunu belirtmek istiyorum. Şu anda iki iş teklifi var. Çınarcık'tan ayrıldıktan sonra film çekimlerine devam edeceğim. Sanatçıların hepsi bana çok destek verdi. Arıyorlar ve nasıl olduğumu soruyorlar. Birçoğu ziyaretime gelip bana sarıldı. Bu kadar sevildiğimi ben de bilmiyordum."

  Tiyatrocu Nezih Tuncay: Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir