Petrol
86.11
-1.23%
Euro
18.1479
-0.05%
Dolar
18.5053
0.00%
Altın
996.66
0.88%
Borsa
3172
0.00%
Bitcoin
372.881
3.68%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Türkiye'deki aksiyon filmlerini aratmayan kazalar İZLE

  Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar, aksiyon filmlerini aratmıyor.
  • 15.10.2014 - 13:08
  Türkiye'deki aksiyon filmlerini aratmayan kazalar İZLE

  kaza

  Kazalardaki trafik ihlalleri dikkat çekerken, trafik kazalarında sadece araç kullanıcılarının değil yayaların da kusurlu olduğu görüldü.

  İşte o kazalardan bazıları;

  OTOMOBİL ALEV TOPUNA DÖNÜYOR

  Düzce Olimpiyat kavşağında meydana gelen kaza görüntüsünde saniye saniye ihlalin nasıl gerçekleştiği görülürken, minibüs ile çarpışan otomobil bir anda alev topuna dönüyor. Sola dönmek isteyen servis aracı sürücüsü, bir anda karşısında otomobili görmesiyle ne yapacağını şaşırıyor. Çarpışmanın etkisiyle devrilmekten son anda kurtulan minibüs savrulurken, trafik kuralını hiçe sayan otomobil ise çarpmanın etkisiyle alev topuna dönüyor. Yaşanan kazada MOBESE kameraları sadece bu anı çekerken, araçların içerisindekilere ne olduğu bilinmiyor.

  Türkiye'deki aksiyon filmlerini aratmayan kazalar İZLE

  KAMYON, SEYİR HALİNDEKİ ARACA ÇARPTI

  Eskişehir ve Ankara çevre yollarında yaşanan kazalarda ise, kamyon sürücülerinin dikkatsizlikleri gözler önüne seriliyor. Eskişehir çevre yolundan normal seyir halinde olan otomobil, arkasından gelen kamyonun çarpması ile yol kenarındaki tarlaya uçuyor. Ankara’daki kazada ise yol kenarına park etmiş ve dörtlü flaşörlerini yakmış olan iki otomobil, arkalarından gelen kamyonun altına kalarak etrafa savruluyor.

  ARAÇLA BİRLİKTE TAKLA ATTI

  Erzincan’da yaşanan kaza ise film sahnelerini aratmadı. Bağkur kavşağına hızla gelen otomobil sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Aracı toparlamak isterken daha çok manevra yapmasına engel olamayan sürücü, araçla birlikte takla atmaya başladı. Takla atan araç, kavşağı geçtikten sonra yine 4 lastiğinin üstünde durdu.

  Türkiye deki aksiyon filmlerini aratmayan kazalar İZLE #2

  ARAÇ YOL ORTASINDA TERS DÖNDÜ

  Diyarbakır ve Bursa’da kazalarda ise sürücüler o kadar şanslı değildi. Diyarbakır’daki kazada kavşağa kontrolsüz gelen araç, hızla gelen kamyonete yandan çarptı. Çarpmanın etsiyle savrulan kamyonet yan olarak yolun ortasında durdu. Çarpan araç ise durmayarak olay yerinden uzaklaştı. Bursa’da yaşanan kazada, hızla kavşağın karşısına geçmeye çalışan otomobil sürücüsü, direksiyon hakimiyeti kaybederek yol kenarındaki bankete çarptı. Savrulan araç yol ortasında ters dönmüş vaziyette durdu.

  Uşak, Aydın, Sivas, Kastamonu, Manisa ve Sakarya illerinde yaşanan diğer kazalar ise trafik kurallarının nasıl hiçe sayıldığını ve dikkatsizlik kadar süratin de yaşanan kazalarda önemli rol oynadığını gösterdi.


  Görüş Bildir