Dolar
7.6341
0.0262%
Euro
8.9885
0.0991%
Altın
1912.59
0.0104%
Borsa
1087.03
0%
G. Altın
469.101
-0.08%
Bitcoin
80095.69
-1.1635%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 19 C

  Yüz nakli beklerken aşık oldu

  Film gibi hikaye
  • 22.07.2012 - 08:31
   Yüz nakli beklerken aşık oldu

   Yüz nakli beklerken aşık oldu #1

  Dilek Sürgün güzellik uzmanıydı. 8 yıl önce trafik kazasında yüzünü kaybetti. Yüz nakli için beklerken internette Hüseyin Ünlü ile tanıştı.

  Birbirlerine âşık olan çift sözlendi. Dilek nakilden sonra, Hüseyin'se bir an önce evlenmek istiyor.

  Dilek Sürgün 33 yaşında. 25 yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatı karardı. Yüzünü tamamen kaybeden Sürgün, 60'tan fazla ameliyat geçirdi, ancak yeterli olmadı. Yüz nakli olmak için Gazi Üniversitesi Hastanesi'ne başvuran Sürgün'ün hayatı, nakil olmadan değişti. İnternetten tanıştığı Hüseyin Ünlü ile filmlere konu olacak bir hikâye ile sözlenen Sürgün, yüz naklinden sonra hem evlenecek, hem de en sevdiği işi, "güzellik uzmanlığı"nı yapmaya devam edecek.

   Sürgün kaza sonrasında değişen hayatını şöyle anlattı:

  TEK HAYALİM VAR O DA HÜSEYİN'LE EVLENMEK

  "Elazığ'da güzellik uzmanı olarak çalışıyordum. 2004'te trafik kazası geçirdim. Yüzüm paramparça oldu. Gazi Hastanesi'ne nakil olmak için başvuruda bulunmuştum. Yüzüm bu halde olduğu için dışarı çıkmıyorum ama 1 yıl önce hayatımda çok güzel bir gelişme oldu. Âşık oldum. Yüz nakli olursam onunla evleneceğim ve en sevdiğim işi yapmaya bıraktığım yerden devam edeceğim."

  İNTERNETTE TANIŞIP 14 ŞUBAT'TA BULUŞTULAR

  Hüseyin Ünlü aşkını şöyle anlattı: "Dilek o kadar iyi bir insan ki ben onun yüzünün nasıl göründüğüne bakmadım. Dilek ile internette tanıştık. İnternette kaza geçirdiğini anlatmıştı. Yüzünü kaybettiğini söylemişti. Ben konuşmalarımızdan ona aşık olmuştum bile. Farklı şehirlerdeydik. Geçen yıl 14 Şubat'ta Dilek'in olduğu yere gittim ve bu karşılaşma daha iyi geldi."

  BENİM İÇİN DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI

  Dilek Sürgün ile sözlenen Hüseyin Ünlü çok mutlu: "Aşk ve sevgi kalpte saklı. O benim için dünyanın en güzel kadını. Aileme onunla evlenmek istediğimi söylediğimde çok iyi karşıladılar. Sözlendik. Üstümüze çok düşüyorlar. Çok mutluyuz. Yüz nakli olmadan Dilek'i ikna edip evlenmek istiyorum. Çünkü ben onu böyle sevdim."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir