Petrol
91.69
-0.70%
Euro
18.2742
0.16%
Dolar
17.9632
0.28%
Altın
1.021
-0.07%
Borsa
2941
0.94%
Bitcoin
428.776
-1.01%
28ºC
İstanbul
Güneşli 28 C
  Yüz nakli yaptıran Recep Sert hastanede nişanlandı

  Yüz nakli yaptıran Recep Sert hastanede nişanlandı

  Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Peri İlhan'la evliliğe doğru ilk adımı yine hastanede attı.
  • 25.04.2014 - 08:35

  Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası Recep Sert, Antalya'da tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tanıştığı 27 yaşındaki Peri İlhan ile nişanlandı. Güzelliği ile dikkat çeken genç kız, nişanı sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan duyurdu.

  HASTANEDE NİŞANLANDILAR- GALERİ

  Yüz nakli yaptıran Recep Sert hastanede nişanlandı #1

  YÜZ NAKLİ YAPILDI

  Muğla'da geçen yıl 18 Temmuz'da beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 42 yaşındaki Andrzej Kucza'nın yüzü ailesi tarafından bağışlanmıştı. Polonyalı turistin yüzü ve çenesi, Bursa İnegöl'de 7 yıl önce temizlemek istediği tüfeğin kaza ile ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert'e (28) nakledildi. Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yapılan başarılı operasyonla yeni yüzüne kavuştu. 

  Yüz nakli yaptıran Recep Sert hastanede nişanlandı #2

  GEÇEN HAFTA NİŞANLANDILAR

  Hastanede tedavisi süren Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası Recep Sert yeni yüzüyle birlikte yeni hayata da adım attı. Recep Sert 3 ay önce, hastanede böbrek nakli olan kardeşinin yanında refakatçi olarak kalan Peri İlhan ile tanıştı. İkilinin arasındaki arkadaşlık giderek büyüdü ve aşka dönüştü. Genç kız, Recep Sert'e olan aşkını Facebook'ta "Peri Recep" adıyla açtığı hesapla da duyurdu. Peri İlhan'ı ailesi ile tanıştırmak isteyen Recep Sert iki hafta önce genç kız ile birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesine gitti. Peri İlhan'ı ailesi ile tanıştıran Sert geçen hafta da nişanlandı.

  HASTANEDE YÜZÜK TAKTILAR

  İki genç Antalya'daki hastanede kendi aralarında yüzük takıp, nişan yaptı. Antalya'da özel bir huzurevinde çalışan Peri İlhan, bu durumu sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasından duyurdu. Güzelliği ile dikkat çeken genç kız, nişanlısı Recep Sert ile Bursa'ya giderken çektirdiği fotoğrafları da Facebook sayfasından arkadaşları ile paylaştı. 

  Yüz nakli yaptıran Recep Sert hastanede nişanlandı #3

  YAKINDA DÜĞÜN VAR 

  İkilinin yakın çevresi de bu durumu memnuniyetle karşıladı. Genç kız ve Recep Sert'in çok sayıda yakını ve arkadaşları Facebook'ta ikilinin fotoğraflarını beğenip, yorum yaptı. Recep Sert, yapılan yorumlar için teşekkür edip, "Düğüne hazırlayın kendinizi" diye yazdı. Yeni yüzün Recep Sert'e uğurlu geldiğini söyleyen diğer yüz nakilli hastalar Uğur Acar ve Turan Çolak ise, "Darısı bizim başımıza. Recep'e yüz nakli çok uğurlu geldi. İnşallah biz de kısa sürede evleniriz" diye konuştu. Çiftin, Recep Sert'in tedavisinin tamamlanmasının ardından düğün yapmayı planladığı öğrenildi. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir