taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.47295
6.17395
1199.693
93457.59
211.187

Yasemin Allen formunun sırrını açıkladı

Yasemin Allen, zayıflamak için değil, vücuduna güç kazandırmak için spora başladığını söyledi. Allen, bisiklete binerek ve pilates yaparak güç topluyor

11.09.2014 - 09:47..

yasemin allen

Güzel oyuncu Yasemin Allen, bakım ve form tutma sırlarını anlattı. Haftada 4 gün spor yapan Allen, zayıflığından dolayı vücudu güç kaybettiği için spora başladığını söyledi. Oyuncu, “Pilates ve fitnessle formumu korumaya çalışıyorum. Ayrıca bir de bisiklet aldım. Pedal çevirmek vücudumu güçlendiriyor” diye konuştu.

GİZLİ ŞEKERİM VAR

Bugün'de yer alan habere göre, Metabolizmasının hızlı çalıştığını bu yüzden kilo almadığını belirten Allen, aynı zamanda gizli şekeri olduğunu açıkladı. Genç oyuncu “Tatlıya çok düşkünüm ama metabolizmamdaki çeşitli hastalıklarla ilişkili olarak bazı yiyecekleri yememem gerekiyor.

Yasemin Allen Fotoğrafları

Ayrıca gizli şekerim var, bu yüzden şekeri hayatımdan yavaş yavaş çıkartıyorum. Bir dönem 67 kilo olmuştum. Abur cubur yemekten vazgeçince kilolarımdan kurtuldum” şeklinde konuştu.

BOL BOL SU İÇMEK ÖNEMLİ

Cilt bakımında da suyun önemine dikkat çeken Yasemin Allen, cilt bakım kremlerine inanmadığını belirterek, “Daha çok bitkisel ve doğal yöntemlerle cildimi beslemeyi tercih ediyorum. En önemlisi bol bol su içmek” dedi.

Yasemin Allen formunun sırrını açıkladı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)