taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.41295
6.131
1211.2365
92915.32
211.167

Yeğenine asitle saldıran enişteye eşinden boşanma davası

"Kıskandım" diyerek yeğenine asitle saldıran enişte Cihan Araçman'a eşi boşanma davası açtı.

27.11.2015 - 08:45..

zigana tüneli

İstanbul Ataşehir’deki lüks bir restoranda 3 yaşındaki Y.’ye “Kıskandım” diyerek asitli madde ile saldırı düzenlemekten tutuklu bulunan enişte Cihan Araçman'a, eşi S.A. boşanma davası açtı. S.A. geçtiğimiz günlerde boşanmak için Anadolu Aile Makemesi’ne başvurdu.

EVLİLİK BİRLİĞİ TEMELDEN SARSILDI

Genç kadın, avukatları aracılığıyla verdiği dava dilekçesinde, kocasının, ablasının oğlunun yüzüne sülfürik asit sıkıp yüzünün ağır hasar görmesine ve görme uzvunu büyük ölçüde kaybetmesine neden olduğunu belirterek bu olayın ardından “evlilik birliğinin temelden sarsıldığı” nı ifade etti.

"KENDİ ÇOCUĞUNA DA YAPAR"

Dilekçede S.A., çocuğunun velayet hakkının kendisine verilmesini de istedi. Kocasının aynı suçu veya benzerini kendi çocuğuna karşı işleme riski bulunduğuna dikkat çeken S.A. dilekçesinde, oğlunun velayetinin babaya verilmesi halinde can güvenliğinin tehlikeye gireceğini ifade etti. Üniversitede İngilizce ekonomi bölümü okuduğunu, mezun olduktan sonra California Üniversitesi’nde de pazarlama eğitimi aldığını anlattığı dilekçesinde S.A., “Çocuğumun doğumunun ardından işime ara verdim. Ancak çocuğuma bakabilecek konumdayım” dedi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)