taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0612
6.7743
1285.11
87435.3
250.514

Yeğeninin nikahını kıyan başkanvekili güldürdü

Kısa süre önce Silivri'de kıyılan bir nikahta renkli dakikalar yaşandı. Damat, başkanvekilinin yeğeni olunca, nikah için sorulan sorular da resmiyetin dışına çıktı.

05.12.2014 - 11:17..
Whatsapp ile paylaş

e

Silivri’de geçtiğimiz hafta kıyılan bir nikah, ilginç görüntülere sahne oldu. Kuzeni Şafak Ayeş ve Buket Çelik’in nikahını kıyan Silivri Belediyesi Başkanvekili Semih Ayeş’in nikahta sorduğu sorular davetlileri gülme krizine soktu.

Yeğeninin nikahını kıyan başkanvekili güldürdü İZLE


"TELEVİZYONDA MAÇ VARKEN KARADAYI İZLEMEYECEĞİNE..."

Semih Ayeş geline “Bilgisayarla ilgilendiğinde o bilgisayarı kafasına geçirmek yerine sadece fişini çekeceğine, televizyonda maç varken Karadayı’yı izlemeyeceğine, haftada bir gün bizimle buluşmasına izin vereceğine söz vererek hiç kimsenin baskısı altında kalmadan, kendi arzunuzla Şafak Ayeş’i eş olarak kabul ediyor musun?” sorusu üzerine salonda kahkahalar yükselirken Çelik, “Evet” yanıtını verdi.

Yeğeninin nikahını kıyan başkanvekili güldürdü

"EVDE SON SÖZÜ SÖYLEYİP PEKİ HANIM DİYECEĞİNE..."

İlginç sorular ile davetlileri uzun süre güldüren Ayeş, kuzenine ise sorularını kadınların alışveriş merakını kullanarak yöneltti. Ayeş damada, “AVM’de tur atarken ‘yeter’ artık diye bağırmayacağına, her zaman evde son sözü söyleyip ‘peki hanım’ diyeceğine söz vererek hiç kimsenin baskısı altında kalmadan Buket Çelik’le evlenmek istiyor musunuz?” diye sordu. Damat ise “Evet” cevabını verdi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir