Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
473.461
-1.26%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor

  AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Recai Berber, ilçe teşkilatlarını ziyarete devam ediyor. Berber, seçimlerde 17 ilçe ile Manisa Büyükşehir'i kazanacaklarını söyledi.
  • Haber Merkezi
  • 17.11.2018 - 19:37
  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor

  23, 24, 25 ve 26. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber 15 Kasım Perşembe günü sırasıyla Gördes, Akhisar, Gölmarmara, Saruhanlı ile başlayan ilçe teşkilatı ziyaret programına devam ediyor. Berber, dün Selendi, Kula, Salihli, Sarıgöl ve Alaşehir ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.  İlçe ziyaretleri kapsamında teşkilatların başkan ve üyelerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, projelerini anlatıyor.

  Erdoğan'ın 'kardeşim' dediği isim: Recai Berber VİDEO

  17 İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR’İ ALACAĞIZ

  Ziyaretleri kapsamında yerel seçim sürecini de değerlendiren Recai Berber, 24 Haziran’da yapılan Genel Seçimi hatırlatarak parti olarak aynı başarıyı 31 Mart’ta yapılacak yerel yönetimler seçimlerinde de yakalayacaklarını söyledi. Berber şöyle konuştu; “Biliyorsunuz 24 Haziran Genel seçimi AK Partimizin zaferiyle sonuçlandı.  24 Haziran’da olduğu gibi 31 Mart’ta da Manisa’da 17 ilçe ile birlikte ‘Büyükşehir’i alacağımızı inanıyorum. Manisa’yı AK Belediyecilikle tanıştırdığımızda kaynakları Manisa’ya aktaracağız.  Manisa’nın tarımdaki, sanayideki, tarımsal sanayideki, turizmdeki potansiyeline kaynak aktaracağız; rezidansa, AVM’ye değil.”

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor #1

  ATIL TESİS EKONOMİYE KAZANDIRILDI

  Selendi’de 10 yılı aşkın süredir atıl durumda bulunan eski Tekel tesisinde düzenlenen lokma hayrına da katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber’e Selendililer tesisin ekonomiye kazandırılmasına katkılarından dolayı teşekkür etti. "Büyük ölçekli bir tekstil markasının üretim tesisi olacak fabrikada yaklaşık 300 kişi istihdam edilecek." diye konuştu.

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor #2

  Ziyaret programı kapsamında çeşitli temaslarda da bulunan Recai Berber bugün ise; Demirci, Köprübaşı, Ahmetli, Turgutlu, Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor #3

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor #4

  Manisa A. Adayı Recai Berber ziyaretlerine devam ediyor #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir