Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
405.980
0.12%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece'de esnafı ziyaret etti

  Uysal, esnafa hayırlı işler ziyaretinde bulunarak Büyükçekmece’ye dair beklenti ve önerileri dinledi.
  • Haber Merkezi
  • 18.01.2019 - 21:19
  • Güncelleme : 18.01.2019 - 21:19
  Mevlüt Uysal Büyükçekmece'de esnafı ziyaret etti

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan adayı Mevlüt Uysal, karne sevinci yaşayan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere başarılar dileklerini sundu.

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece de esnafı ziyaret etti #1

  Büyükçekmece muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Uysal, Cuma namazını Büyükçekmece Merkez Camii'nde kılmasının ardından Nutuk Caddesi'nde esnafı ziyaret etti. Cuma Namazı sonrası Camii cemaatiyle hasbihal eden Başkan Uysal, daha sonra esnafa hayırlı işler ziyaretinde bulunarak Büyükçekmece’ye dair beklenti ve önerileri dinledi.

  BÜYÜKÇEKMECE HALKI BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

  Büyükçekmece halkının büyük sevgi gösterdiği Uysal, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti ve bol bol fotoğraf çektirdi.

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece de esnafı ziyaret etti #2

  UYSAL'A CHP BELEDİYESİ HAKKINDA SİTEM "BÜYÜKÇEKMECE'YDİ KÖY OLDU"

  Uysal, Büyükçekmece’de esnaf ziyareti sırasında CHP’li Büyükçekmece Belediyesiyle ilgili sitemde bulunan bir teyzenin Mevlüt Uysal ile arasında geçen diyalog dikkat çekti.

  Büyükçekmece’nin köy olduğunu söyleyen teyze, “Büyükçekmece’ydi, köy oldu burası. Burayı bu durumdan çıkarmamız lazım, köy olmaktan çıkarın burayı” dedi. Vatandaşın bu sitemine karşı Uysal; “Hep beraber yapacağız inşallah.” cevabını verdi.

  Mevlüt Uysal'a CHP’li Büyükçekmece Belediyesi hakkında sitem VİDEO

  YEREL SEÇİM İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

  Başkan Uysal programına Büyükçekmece mahalle muhtarlarıyla sabah kahvaltısında buluşarak başladı. Muhtarların şikayet, istek ve önerilerini tek tek dinleyen Başkan Uysal, Büyükçekmece Belediye Başkanı seçildiğinde ilçeye yapacağı yatırımlar hakkında muhtarlara bilgi verdi. 
  Yaklaşık üç saat süren kahvaltılı toplantının ardından Başkan Uysal Büyükçekmece Merkez Camii'nde Cuma Namazı kıldı. Namazın ardından cami bahçesinde bulunan çay ocağını ziyaret eden Uysal, vatandaşlarla uzun süre sohbet edip sorunlarını dinledi.

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece de esnafı ziyaret etti #3

  "BÜYÜKÇEKMECE, İSTANBUL VE TÜRKİYE İÇİN HAYIRLI OLSUN"

  Kendisini takip eden gazetecilere açıklamada bulunan Başkan Uysal, "Bugün okullarımız yarı yıl tatiline girdi. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimiz başta olmak üzere öğretmenlerimize ve velililerimize iyi bir yarı yıl tatili diliyorum. Artık seçim atmosferine giriyoruz. Bu kapsamda, bugün Büyükçekmece Merkez Camisi'nin etrafındaki esnaf kardeşlerimize selam verelim dedik. Büyükçekmece, İstanbul ve Türkiye için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece de esnafı ziyaret etti #4

  Başkan Uysal gazetecilere yaptığı açıklamanın ardından Nutuk Caddesi'ndeki esnaflara ziyarette bulundu. Esnafın istek ve şikayetlerini dinleyen Uysal hem esnaflara hem vatandaşlara karanfil dağıttı. Caddeyi başından sonuna kadar yürüyerek gezen Uysal, vatandaşlarla sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Mevlüt Uysal Büyükçekmece de esnafı ziyaret etti #5

  BAŞKAN UYSAL’DAN GAZETECİLERE JEST

  Nutuk Caddesi üzerinde yöresel tatlara ev sahipliği yapan bir dükkânda Hatay dürümü, başka bir dükkânda da kaşarlı Adana böreğinin tadına bakan Başkan Uysal, kendisini takip eden gazetecilere de börek ikram etti.

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir