Euro
10.0658
-0.03%
Dolar
8.4563
0.01%
Altın
497.16
-0.01%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
338.281
-1.43%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  AK Parti adayı Türkmen'den Üsküdarlılar'a sürpriz

  30 Mart Yerel Seçimlerine yoğun bir tempoyla devam eden Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, vatandaş sohbetleri ve ziyaretlerle Üsküdarlıların nabzını tutuyor.
  • 21.03.2014 - 18:34
  AK Parti adayı Türkmen'den Üsküdarlılar'a sürpriz

  AK Parti adayı Türkmen den Üsküdarlılar a sürpriz #1

  Hilmi Türkmen geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde işlerine gitmek için evlerinden çıkan Üsküdarlılara küçük bir sürpriz yaptı.

  VATANDAŞA ÇORBA DAĞITTI

  Aşevi kulübesinde halka sıcak çorba dağıtan Türkmen “ sabahın bereketini vatandaşlarımızla paylaşalım istedik.” Dedi. Takım elbise üstüne taktığı mutfak önlüğü ile halka çorba dağıtan Türkmen halkın şaşkın bakışlarına ve tebessümlerine “ Hayırlı işler, afiyet olsun.” Sözleriyle karşılık verdi.

  AK Parti adayı Türkmen den Üsküdarlılar a sürpriz #2

  ATÖLYEYİ ZİYARET ETTİ

  Çorba dağıtımından sonra Selimiye’de belediye atölyesini ziyaret eden Türkmen, personelle birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltı sırasında personelle sohbet imkânı da bulan Hilmi Türkmen ziyaretine ilişkin kısa bir konuşmada bulundu. “Bugün bu sofrada siz kıymetli mesai arkadaşlarımla bir arada olmaktan çok mutluyum. Dilerim ki 30 Mart’tan sonra da nice sofralarda buluşuruz. Nice güzel günleri birlikte yaşarız. Böyle kalabalık sofralarda yemeğin yanı sıra, derdi, kederi, mutluluğu paylaşıyor oluşumuz, sohbetler edip birbirimize kulak veriyor oluşumuz her şeyden güzel.” Sözleriyle bulunduğu ortamdan aldığı keyfi dile getiren Türkmen hayırlı işler temennileriyle konuşmasını noktaladı.

  AK Parti adayı Türkmen den Üsküdarlılar a sürpriz #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir