Petrol
105.81
5.08%
Euro
17.5965
0.28%
Dolar
17.297
0.47%
Altın
968.96
0.65%
Borsa
2426
0.72%
Bitcoin
363.904
4.11%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  AK Parti Üsküdar için STK'larla projeleri değerlendirdi

  Ak Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı yetkilileri ve Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Boğaziçi Yaşam Merkezi’ndeki yemekte bir araya geldi.
  • 25.02.2014 - 15:08
  AK Parti Üsküdar için STK'larla projeleri değerlendirdi

  30 Mart Yerel Seçimleri öncesi STK’lar ile buluşan İlçe Teşkilatı yetkilileri ve Başkan adayı Türkmen, Üsküdar'ı ve Üsküdar halkını kalkındırmak ve marka değerine katkıda bulunmak adına, Belediye ve STK’ların ortak çalışmalarıyla hayata geçebilecek projeler üzerine görüştüler.

  AK Parti Üsküdar için STK larla projeleri değerlendirdi #1

  Gecede bir konuşma yapan Hilmi Türkmen sözlerine bu geceyi organize edenlere teşekkür ederek başladı ve konuşmasına şu sözlerle devam etti. “ Sivil Toplum Kuruluşlarının bir kanat lideri vasfıyla halkımızın gözündeki yeri hepimizin malumudur.  Ak Parti olarak bugüne kadar kendileriyle her zaman iş birliği içinde olmaya çalıştık ve halkımız için yapmaya çalıştığımız hizmetlerimizde bu kanat liderlerimizin de fikrini almayı ihmal etmedik. Bugün de 30 Mart Yerel Seçimleri kapsamında faaliyete geçirmek istediğimiz projelerimizin değerlendirilmesi ve ortak çalışma alanları oluşturup birlikte halkımız için neler yapabiliriz sorunun cevabını bulmak için bir araya geldik. Kendilerine bizlere ve davetimize gösterdikleri ilgi ve alakaları için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum. Biz geçtiğimiz 10 yıllık süreçte tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz sözleri ise hamdolsun bir bir yerine getirdik. İnşallah yeni dönemde, yeni bir aşkla Üsküdar'lılara hizmet etmek istiyoruz. Bu hizmetlerimiz yerine getirirken de siz değerli kanaat liderlerinin desteği ve fikri yönlendirmelerini bekliyoruz.”

  Geceye katılan STK temsilcileri projelere dair bilgileri dikkatle dinledi. Keyifli bir sohbet havasında geçen yemekte Ak Parti Üsküdar İlçe teşkilatı yetkilileri ve Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen STK temsilcileriyle yakından ilgilenip projelere ilişkin sorularını yanıtladı. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir