Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.729
6.70%
34ºC
İstanbul
Güneşli 34 C

  Gençlik çadırında gençlerle sohbet

  Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen seçim maratonuna Ak Parti Üsküdar Gençlik Kollarının SKM Çadırında küçük bir mola verdi.
  • 10.03.2014 - 16:01
  Gençlik çadırında gençlerle sohbet

  Gençlik çadırında gençlerle sohbet #1

  Gençlerle bir araya gelen Türkmen “ Bu enerjiyi gördükçe ne yorgunluğumuz geliyor hatıra, ne başka bir şey. Gençlerin enerjisi bize de tesir ettikçe, bu maratona devam edebilmek adına güç depoluyoruz. “ dedi.

  Gençlik çadırında gençlerle sohbet #2

  Çadır sohbetinin bir değerlendirmesini yapan ve gençlerle neler konuştuğunu anlatan Türkmen şunları söyledi. “AK Parti Üsküdar Gençlik Kollarımızı SKM çadırında ziyaret ederek gençlerimizle sohbet edip bir enerji molası verelim istedik. Gençlerimizin şartsız koşulsuz her zaman yanındayız. Genç kardeşlerimizin önerilerini ve taleplerini dinleyerek gerçekleştireceğimiz projelerimizi anlatarak genç kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdık. Bizim derdimiz Üsküdar’da gençlerimizi iyilerle tanıştırıp iyiliklerle arkadaş etmektir. Bizim hedefimiz geleceğimiz olan gençlerimizi özüne döndürerek inancıyla, kültürüyle barışık, dinine, toplumuna faydalı, birikimli ve eğitimli ideal bir gençlik oluşturmaktır. Gençlik Kollarımızın dinamizminden ve enerjisinden çok memnunuz. İnşallah 30 Mart akşamı zaferimizi birlikte kutlayacağız. Genç kardeşlerime destekleri için teşekkür ediyorum. Yeni dönemde gençlerimizin de fikirlerini alarak belediyemizde de gençlerimizle birlikte çalışacağız.”

  Gençlerin enerjisinden ve 30 Mart seçimleri için yaptıkları çalışmalardan oldukça memnun ve mutlu olduğunu dile getiren Hilmi Türkmen “Üsküdar’ı gelecekte çok harika bir nesle teslim edeceğiz. Bu gece bunu bir kere daha görmüş olduk.” Diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir