Euro
9.9535
0.31%
Dolar
8.3785
0.37%
Altın
486.24
-0.1%
Borsa
1.4
0%
Bitcoin
323.535
-4.28%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Hüseyin Keskin, bu akşam yeni projelerini açıklıyor

  AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, 2014 yerel seçimleri sonrasında hayata geçireceği 34 yeni projeyi bu akşam kamuoyu ile paylaşıyor. Keskin, belediye başkanlığında ikinci dönemi için vizyon projelerle seçmenlerin karşısına çıkacak.
  • 09.03.2014 - 10:35
  Hüseyin Keskin, bu akşam yeni projelerini açıklıyor

  Hüseyin Keskin, bu akşam yeni projelerini açıklıyor #1

  5 yılda yaptığı dev yatırımlarla Sultanbeyli’nin diğer ilçelerle arasındaki gelişmişlik farkını hızla kapatan AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, yeni dönem için yine ilçenin kalkınmasına yeni vizyon kazandıracak projelerle seçmenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Hüseyin Keskin, bu akşam yeni projelerini açıklıyor #2

  Hüseyin Keskin Sultanbeyli Kültür Merkezi’nde bu akşam saat 19:00’da geniş katılımlı bir törenle projelerini açıklayacak. Sultanbeyli’de halkın içinde ve halkın sevdiği bir isim olarak tanınan Hüseyin Keskin’in ilçeyi büyümeye devam ettirmek üzere 34 yeni projeyi kamuoyu ile paylaşacak. Projeler arasında eğitimden ulaşıma kadar geniş bir yelpaze yer alıyor.

   İlçenin tüm sorunlarını çözdü

  Hüseyin Keskin, 2009 yılında göreve geldiğinde ilçenin acil ve kangren haline gelmiş sorunlarına el atmış ve 5 yıl gibi kısa bir sürede bu sorunları çözerek halkın sevgisini kazanmıştı. TEM, gölet, mülkiyet, devlet hastanesi ve eğitim sorunlarını çözen Keskin şimdi ise ilçeyi bir adım daha ileriye götürecek vizyon projelere odaklanıyor.

  Keskin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar, milletvekilleri ve İstanbul Büyükşehir Başkanı Dr. Kadir Topbaş ile kurduğu iyi ilişkiler sayesinde ilçenin sorunlarının çözülme sürecini kolaylaştırmıştı.  

   Vizyon projeler

  Hüseyin Keskin, yaptığı açıklamada “Yeni dönemde hayata geçirmek üzere, toplumun her kesimine hitap eden ve Sultanbeylimizin büyümesini devam ettirecek yeni projeler hazırladık. Değerlerini muhafaza ederek sürekli gelişen bir Sultanbeyli en büyük arzumuz. Ekibimizle birlikte, tüm çalışmalarımızı bu hedef doğrultusunda hazırladık” şeklinde konuştu.

  Hüseyin Keskin şimdiye kadar ilçede yaptıkları çalışmalarda istişareye özel bir önem verdiklerini ve halkın beklentileri doğrultusunda ilçenin acil ihtiyaçlarını çözüme kavuşturduklarını dile getirerek “Önümüzdeki 5 yılda ise, vizyon projelerle bu adımlarımızı daha da ileriye taşıyoruz. “İstanbul’un giriş kapısı” ünvanına yakışır bir ilçe meydana getirmek adına inşallah başarılı çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

  Sultanbeyli AK Parti’nin kalesi olarak görülüyor. İlçe halkı ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasındaki sıcak ilişki seçimlerde AK Parti’nin rekorlar kırmasını beraberinde getiriyor.  Hüseyin Keskin’in yatırımlarla dolu 5 yılının ardından ilçede yeni bir rekor bekleniyor.

   

  AK PARTİ SULTANBEYLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN KESKİN

  YENİ PROJELER TANITIM TOPLANTISI

  Yer: Sultanbeyli Kültür Merkezi

  Tarih: 9 Mart 2014 (Bu akşam)

  Saat: 19:00

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir