Euro
10.0643
-0.04%
Dolar
8.4549
-0.01%
Altın
497.85
0.13%
Borsa
1.387
-0.35%
Bitcoin
335.126
-1.53%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Pazar esnaflarıyla kahvaltı

  Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen esnaflarla buluşmalarına bir yenisini ekledi. Semt pazarlarının esnaflarıyla kahvaltıda buluşan Türkmen Pazar esnafının dertlerini dinledi.
  • 10.03.2014 - 15:52
  Pazar esnaflarıyla kahvaltı

  Pazar esnaflarıyla kahvaltı #1

  Kahvaltı sonrası “Kültürümüzde önemli bir yeri olan semt pazarlarımızın kıymetli esnaflarıyla bir araya gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Onların sorunlarını dinleyip Üsküdar’ımız için gerçekleştireceğimiz projelerimizi paylaştık kendileriyle. Kapalı Pazar yerleri ile ilgili istişareler ederek esnaf kardeşlerimizin talep ve önerilerini dinledik. İnşallah yeni dönemde esnafımızla vatandaşımızla istişareler ederek, önerilerini alarak Üsküdar’ımızda projelerimizi gerçekleştireceğiz.


  Semt pazarlarımızın kıymetli esnafına ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyorum. Üsküdar’ımız en iyi hizmeti sizlere, esnaflarımıza, vatandaşlarımıza, derneklerimize, vakıflarımıza, spor kulüplerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza danışarak projelerimizi gerçekleştireceğiz. İnşallah onların desteği ve duasıyla yeni dönemde hizmet kalitemizi arttırarak Üsküdar’ımızın marka değerine değer katacağız. “ sözleriyle buluşmayı değerlendiren Türkmen 30 Mart’ta milletimizin duası ile Yeni Türkiye yolunda Bi'daha Üsküdar diyeceklerine inandığını dile getirdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir