taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3641
6.0663
1238.91
90528.64
213.74

Yiğit Bulut: Dolar düşecek

Yiğit Bulut, AK Parti'de alınan olağanüstü kongre kararı sonrası ekonomik tahminlerde bulundu: Olumsuzluk bekleyenler yine hava alacak

Haber Merkezi | 05.05.2016 - 09:55..
Whatsapp ile paylaş
Yiğit Bulut: Dolar düşecek

Yiğit Bulut: Dolar düşecek

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Erdoğan-Davutoğlu görüşmesinde alınan olağanüstü kongre kararı sonrası ekonomik dalga beklemediğini ve doların bir miktar yükselse de 2,78 - 2,85 bandına gerileyeceğini söyledi.

DOLAR NORMAL SEYRİNE OTURACAK

İşte Yiğit Bulut'un açıklamaları:

Çok açık ve net söylüyorum 2,78-2,85 arasındaki bant geçerlidir. Son dönemde o bandı iki kez test ettik. 2,85'in üzerindeki hareketlenmeler anolamidir, normal değildir.

Yiğit Bulut: Olumsuzluk bekleyenler yine hava alacak İZLE

SPEKÜLATÖRLER PRİM YAPYIOR

Piyasalarda anomaliye destek verecek bir spekülatif durum yoktur. Bunun altını çizmek istiyorum. Ortaya atılan her iddia spekülasyondur. Piyasaları manüpile etmeye çalışanlar var. Yurtdışındaki gelişmelerden dolayı bir düşüş vardı zaten, içeriden kaynaklı anormal bir durum yok. Spekülatörlere prim verilmemesi gerekiyor.

KAVGA YOK, FİTNE ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORLAR

Fitne çıkarmaya çalışıyorlar, Türkiye'de herhangi bir kavga yok. Her kurum ve hükümet yerli yerinde. Kimse kabullenmek istemiyor bunu. Ben dolar 3,05 düzeyindeyken de söylemiştim, dolar 2,78'i iki kez test etti. Kavga bekleyenler hiçbir beklenti içinde olmasın. Bunları çok net söylemekte yarar var.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir