taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.804
6.595
1412.25
95421.05
263.455

Yılmaz Erdoğan ve Nouma demokrasi nöbetinde

FETÖ darbe girişimini Kısıklı'da protesto eden vatandaşlara Yılmaz Erdoğan, Pascal Nouma ve teknik direktör Tolunay Kafkas da destek verdi.

AA | 30.07.2016 - 05:28..
Whatsapp ile paylaş
Yılmaz Erdoğan ve Nouma demokrasi nöbetinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi'nde, vatandaşların FETÖ'nün darbe girişimine yönelik protestoları sürerken, sahnede vatandaşlara destek veren Erdoğan, "Temsilcilerini seçen ve seçtiğine sahip çıkan ve bu uğurda canını vermekten çekinmeyen büyük bir halkın sıradan bir ferdi olarak hepinizi saygıyla selamlıyorum." dedi.

Yılmaz Erdoğan ve Nouma demokrasi nöbetinde

"KAHRAMANLIĞINIZ DÜNYAYI ŞAŞIRTTI"

Demokrasi nöbeti tutan halkın önünde saygıyla eğildiğini ifade eden Erdoğan, "Cesaretin tam olarak anlamına kavuştuğu günler, çok tarihi günler ve bu sanıyorum, yeni demokratik Türkiye'nin kuruluş bayramı. Bu uğurda canını verenlerin şehadetleri huzurunda saygıyla eğiliyorum. Hepinize herkese öğrettiğiniz cesur davranış biçimi için ve bütün dünyayı şaşırtan kahramanlığınız için tebrik ediyorum." diye konuştu.

Yılmaz Erdoğan demokrasi nöbetinde VİDEO

Erdoğan, vatandaşın isteği üzerine "Etme" isimli şiiri okudu.

TOLUNAY KAFKAS: HER HALİYLE ÜLKEMİZİN YANINDAYIZ

Türkiye halkı arasında kurulan birliktelik devam ettiği sürece kimsenin Türkiye'yi yenemeyeceğini ifade eden Kafkas da, "Her haliyle, devletimizin, hükümetimizin ve ülkemizin yanındayız. Bu badireyi de Allah'ın izniyle atlatacağız. Hepinize çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yılmaz Erdoğan ve Nouma demokrasi nöbetinde

NOUMA: KENDİMİ TÜRK GİBİ HİSSEDİYORUM

Nouma ise kendisini bir Türk gibi hissettiğini belirterek, "Türkiye'de çalışıyorum, Türkiye'de yaşıyorum, Türkiye'de ağlıyorum. En büyük Türkiye. Hepinize burada olduğunuz için çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Yılmaz Erdoğan ve Nouma demokrasi nöbetinde

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir